22 Mart 2019 Cuma
Kadromuzu değiştirmek zorundaydık

Kadromuzu değiştirmek zorundaydık

Basın Sözcüsü Kurt: "Geçen senenin bir faturası olması gerekiyordu, biz de kestik. Geçen sezonki oyuncularımızdan dört-beşi ile yolumuza devam ediyoruz"

Giresunspor’un Basın Sözcüsü Bahattin Kurt, 2018-2019 sezonuna yepyeni bir kadro ile giriş yapacaklarını dile getirdi.

Geride kalan sezonki kadrolarını yenilemek zorunda olduklarını ifade eden Basın Sözcüsü Kurt; “İlk yarıda şampiyonluğa oynayan kadromuz ikinci devrede küme düşmemeye oynayan bir ekip görüntüsündeydi.  Bunun bir faturasının olması gerekiyordu, biz de kestik.  Geçen sezonki oyuncularımızdan dört-beşi ile yolumuza devam ediyoruz” dedi.

GENÇ VE TECRÜBELİ

Yeni sezonda genç ve tecrübeli oyunculardan oluşan bir kadro ile yola çıkacaklarını ifade eden Basın Sözcüsü Kurt; “Genç futbolcu transferine devam edeceğiz. Bunun yanı sıra tecrübeli oyuncuları da bünyemize katacağız. Sezon planlamasına başladığımız gün de ifade ettiğimiz gibi yaş ortalamasına geçen sezona göre düşüreceğiz. Hedefimiz fırtına gibi esecek bir Giresunspor oluşturmak.  Takımımız Kızılcahamam’da hazırlıklarına devam ediyor. Giresunspor taraftarı merak etmesin. Güzel işler yapacağız” diye konuştu.


Giresunsporbahattin-kurtspor28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha