22 October 2021 Friday
İstifa edecek mi?

İstifa edecek mi?

Giresunspor`un teknik direktörü Hakan Keleş, istifa edip etmeyeceği konusunda maç sonrasında yöneltilen soruyu yanıtladı.

Teknik patron Keleş; "İstifa konusunda bir şey düşünmedik. Çnkü biz gayet uyumlıu bir şekilde çalışıyoruz. Yönetimimiz yaptıklarımızı, enerjimizi ve takımımızdaki havayı görüyor. Öyle bir düşüncelerinin olduğunu düşünmüyorum. Eğer düşünürlerse de ben bu takımı şampiyon yapmış bir teknik adam olarak Giresunspor'a zarar vermeyi hiç bir zaman düşünmem. Zarar verdiğimi düşünürsem de gereğini yaparım" şeklinde konuştu.


hakan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

İşleri zor

İşleri zor

Çotanak formda

Çotanak formda

Yorumlar

  • slm28 20.09.2021 09:22

    yönetici arkadaşlar ve teknik heyet ya sizler gerçekten bu işi bilmiyorsunuz yada iyi kötü bu işten anlayan spor severler 20-25 milyon euro ya takım kuruyorsunuz oynayan futbolcu geçen senenin kadrosundan kalan topcular zamana ihtiyaç var kadro oturacak diyorsunuz ama zaman çabuk geçiyor ve diğer takımların kadrosuna bakıldığında işiniz çok zor umarım gereksiz futbolculara verilen paraların hesabını verirsiniz sizler eski yönetime hesap sorduğunuz gibi birgün sizlerede hesap soracaklar gerçi herkes yaptığıyla kalıyor giresunspor sayesinde bedeva reklam bir bakıyorsun başkanların hepsinin kendi şirketlerinde işler yolunda gidiyor olan sonuçta giresunspora ve giresunspora gönül veren yardımda bulunan cani gönülden destekleyenlere oluyor.

  • Ali Faik Köksal 19.09.2021 22:33

    Bir takıma başka nasıl zarar verilebilir? Aldığınız işe yaramaz bu adamlardan nasıl kurtulacağız? Giresunspor`un olmayan paralarına yazık değil mi?

Yorum yaz

Captcha