09 August 2020 Sunday
İnsanlardaki intikam duygusunu engelleyemiyoruz

İnsanlardaki intikam duygusunu engelleyemiyoruz

Büyükşehir Belediye Erzurumspor teknik adamı Erkan Sözeri, beş ay önce imparator olduğu Giresun'da şimdi ise annesine küfür edildiğini belirtti.

Teknik Direktör Erkan Sözeri, hedefe giden yolda iyi bir 3 puan aldıklarını vurgulayarak, “Maçın zor olacağı belliydi. Çünkü özellikle Giresun tarafından yapılan intikam sesleri. Oyunculara da yansımış. Ben oyuncularıma soğukkanlı olacağımızı söyledim. Bu maçın final maçı olacağını söyledim onlara. Futbolun bir kez daha karmaşık olduğunu gördük. Giresunspor’u geçen yıl ligde tutan benim. Kariyerimi riske atarak tuttum. Sezon başı bizle olmayacak diyerek Giresunspor’dan ayrıldım. Ama maalesef insanlardaki intikam duygusunu engelleyemiyoruz. 5 ay önce orada imparatorduk şimdi annemize küfrediyorlar. Rakibimizi iyi biliyordum. Çabuk oyuncularla yerden oynamak istedik. Maça fena başlamadık ama üretken olamadık. İkinci yarı Obertan değişikliğiyle golü bulduk. Gerçekten ikinci yarı çok iyi oynadık. Oynadığımız oyun maça yansıdı galibiyeti hak ettik. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Biz sakin kalmalıydık kalamadık. Aykut kırmızı kart gördü, bunlara dikkat etmemiz lazım. Buraya gelen takımlar mağlup olunca gergin oluyorlar. Bizim daha sakin kalmamız lazım çünkü biz hedefe giden bir takımız. Biz profesyoneliz sahada işimize bakacağız. İkinci yarı hem biz hem taraftarımız mutlu oldu. Hedefe giden yolda güzel bir 3 puan aldık. Süper Lig düzeyinde bir mücadele oldu” dedi.


erkan-sözeriGiresunsporspor28Çotanaklarerzurumspor

Yorumlar

 • Oğuz 18.12.2019 12:25

  Hoca haklı sonuna kadar. at gözlüğünü çıkarıp öyle bakın. Hoca bu takım için çabaladı...

 • Halil 15.12.2019 13:54

  Giresunsporu resmen katlediyorlar biz giresunlular sadece seyrediyoruz.

 • Binali türk 14.12.2019 23:23

  Erkan hoca plavrayı bırak liğde tutan benim deme futbolcu arkadaşlar çalıştı çabaladı liğde kaldık senin hocalığın sorgulanır bir tane başarın varmı kariyerinde burdan altını çiziyorum erzurum seninle süper liğe çıkamaz sezon sonu göreceğiz birde kariyerimi ortaya koydım demişsin senin ve senin gibilerin kariyeri para duygu sömürüsü yapma hepiniz para için burdasınız

 • Mehmet 14.12.2019 23:10

  GEÇEN SENE ELAZIĞSPOR VE AFJETSPOR BİZİ LİGDE TUTTU.

 • Mehmet 14.12.2019 23:08

  Hocam kariyerimi riske atarak Giresunspor lider tuttum diyorsunuz siz haklısınız da. Biz Giresunspor olarak afjet Afyon ve Elazığ'ın aldığı Sonuçlara göre ligde kaldık. Rakibimizi iyi biliyordum çabuk oyuncularla yerden oynadık diyorsunuz öyle değil mi hocam peki 30 trilyonluk takım kuruyorsun bu ve bunun gibi zaafları olan bir takım olduğunu da biliyorsun o zaman Giresunsporumuzun parasını kara bayramla beraber neden heba eden transferlerde kullandınız. Siz ve yönetim GİRESUNSPOR a yanlış ve çok pahalı ederinden belki 5 kat değer veren ücretleri bayram edip mahvettiniz. O yüzden GİRESUNSPOR taraftarı herkese değer ettiğini verir. Sizin değeriniz de buymuş. İmparator Erol Pamuk ve o tür karakterlere deriz. KARİYERİMİ RİSKE ATTIM MI BIRAKIN BU İŞİ İŞLERİ METİN DİYADİN İLK 6 haftada 12 puan ALMASAYDI DÜŞMÜŞTÜK HATIRLATAYIM.

Yorum yaz

Captcha