07 March 2021 Sunday
`İnşallah bizim de böyle stadımız olur`

"İnşallah bizim de böyle stadımız olur"

Balıkesirspor'un teknik adamı Cihat Arslan, Giresunspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada "İnşallah böyle bir stat Balıkesir'e yapılır ve orada oynama şerefine nail oluruz" dedi.

Balıkesirspor’un hocası Cihat Arslan;“ Yeni stat hayırlı olsun Giresun’a ve Türk futboluna. Bir Balıkesirli olarak inşallah böyle bir stat Balıkesir’e yapılır ve orada oynama şerefine nail oluruz. Mücadelesi olan bir maçtı. İki takım açısından da doğrular yapılamaya çalışıldı. Biz eksik olarak mevkisel zorluklar yaşadık. Ama maçın belirleyici olması kulübelerle alakalıydı. Biz buraya lisansları çıkartamadan geldik. Tabii burada takıma alternatif oyuncular olmayınca ilerleyen dakikalar bizim için sorun oldu. Sadece Doğa ayağını uzatabilseydi öne geçebilirdik. Daha sonrasında Giresunspor golü buldu. Zaten o gol maçın bitişiydi. Hem Giresunspor’u tebrik ediyorum hem de eksik mevkileri olsa da çabalarından dolayı oyuncularımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 


cihat-arslanGiresunsporspor28ÇotanaklarBalıkesirspor

Yorumlar

  • Ishak Tüysüz 25.01.2021 03:16

    Giresunspora acil bir golcü transfer edilmeli iki tane oyuncumuz haybiyeden bedavadan kırmızı kart gördü futbolcularımız sinirlerine hakim olmalı tahriklere kapilmamali

  • Murat Cömert 24.01.2021 22:00

    Hadi ordan gebeş sıralamaya bak gözlerin acılır

  • KEREM 24.01.2021 20:36

    Siz ligde kalinda sizinde olur yerdende kalkamadiniz bugun yatmaya gelmissiniz belli

Yorum yaz

Captcha