25 Eylül 2018 Salı
İlk ikiden çıkmalıyız

İlk ikiden çıkmalıyız

Başkanvekili Yamak: `İki puan ortalaması güzel. Bu şekilde gidersek zaten şampiyon oluruz. Play-off oynayarak çıkmak çok zor. Hedefimiz direkt Süper Lige yükselmek`

Giresunspor Başkanvekili Nahid Yamak, hedeflerinin ilk iki içerisinde sezonu tamamlayarak Süper Lige çıkmak olduğunu söyledi.

Başkanvekili Yamak, Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynadıkları maçın özellikle ikinci yarısında çok güzel bir oyun ortaya koyduklarını ve karşılığında ise üç puan aldıklarını söyleyerek; “Mutlaka kazanmamız gereken bir karşılaşmaydı. Üçüncü ve dördüncü sıradaki takımlar bize çok yakındı. Biz kazandık, üçüncü sıradaki de galip geldi ve aramızdaki fark yine bir. İlk ikinin sürekli içerisinde olarak takipçimizle aradaki farkı açmamız lazım” dedi.

DİREKT ÇIKMALIYIZ

Camianın 40 yılı aşkın süredir özlemini duyduğu Süper Lige bu sezon çıkmayı çok istediklerini kaydeden Başkanvekili Yamak sözlerine şu şekilde devam etti: “Play-off oynayarak çıkmak çok zor. Bu nedenle ilk ikiden çıkmalıyız. Büyükşehir Belediyespor maçının özellikle ikinci yarısında çok güzel oynayarak üç puanı aldık. İki puan ortalaması güzel. Bu şekilde gidersek zaten şampiyon oluruz. Bu ortalamayla devam etmemiz lazım. Herkes sahamızda puan kaybettiğimiz maçları konuşuyor ancak artık bunları konuşmanın bir anlamı yok. İleriye bakmamız lazım.”


GiresunsporNahid-YamakÜmraniyesporankaragücürizesporspor28

Diğer haberler

Durumları iyi

Durumları iyi

Maç yayında

Maç yayında

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha