07 March 2021 Sunday
`İkinci yarı çok çetin geçecek`

"İkinci yarı çok çetin geçecek"

Giresunspor'u Yardımcı Antrenörü Ümit Şengül, yaptığı açıklamada, "İkinci yarının ilk maçıydı ve her zaman ilkler zordur. Giresun'un bir hayali var. Yeni statla birlikte bu hayali gerçekleştirmek istiyoruz" dedi.

Giresunspor’u Yardımcı Antrenörü Ümit Şengül, yaptığı açıklamada, “İkinci yarının ilk maçıydı ve her zaman ilkler zordur. Giresun’un bir hayali var. Yeni statla birlikte bu hayali gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

Ümit Hoca;  İkinci yarının çetin geçeceğini biliyoruz. Her maçımız zor, her maçımız bir final niteliğinde. İstediğimiz gibi etkili olamadık. Pozisyon ürettik ama gol konusunda sıkıntı yaşadık. Ciddi rakiplerle oynayacağız. İlk 10 hafta bizim hedefe gitme anlamında kaderimizi belirleyecek maçlar. İlkini aldık. Arzulu ve mücadele eden bir kadromuz var. Transferimiz kapalı ve her oyuncuyu oynamak istiyoruz. Bugüne kadar eksiklerin yerine koyduğumuz oyuncular diğerini aratmadı. Zor bir süreçteyiz. İnşallah önümüzdeki hafta Menemenspor ile oynayıp buraya galibiyetle dönmek istiyoruz. Giresun’un bir hayali var. Yeni statla birlikte bu hayali gerçekleştirmek istiyoruz. Mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

 


GiresunsporBalıkesirsporspor28Çotanaklarsergio

Yorumlar

  • Nizamettin BİLİR 25.01.2021 10:55

    Giresun spor kapalı defansa karşı nasıl hucüm etmesi gerektiğini antrenmanlarda çalışmalıdır. Lige verilen ara Giresun spora yaramamış. Menemen spor maçı çok kritik bir maç bu maça gerektiği gibi hazırlanmalı ve konsantre olmaliyiz elimizdeki fırsatı kaçırmayalım.Aman dikkat.

Yorum yaz

Captcha