15 Kasım 2018 Perşembe
İbrahim Üzülmez, Giresunspor maçı öncesinde konuştu

İbrahim Üzülmez, Giresunspor maçı öncesinde konuştu

Çaykur Rizespor`un teknik adamı İbrahim Üzülmez Pazar günü Giresunspor ile oynayacakları ligin zirvesini yakından ilgilendiren karşılaşmayı kazanmak istediklerini söyledi

Son üç haftada 7 puan topladıklarına vurgulayan Üzülmez, "Giresunspor deplasmanında da bu takım üzerine düşeni yapacak. Zirvedeki iki takım. Zor bir deplasman maçı. Zor maçlarda iyi işler yaptık. Aynı şekilde Giresunspor deplasmanında iyi işler yapmak için çaba harcayacağız" ifadelerini kullandı.


ibrahim-üzülmezçaykur-rizesporgiresnsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

`Faydalı olacak var ise.`

"Faydalı olacak var ise."

Daha çok su akar

Daha çok su akar

Ergin iyileşiyor

Ergin iyileşiyor

İdazza da sıkıntı yok

İdazza da sıkıntı yok

Şimdi çalışma zamanı

Şimdi çalışma zamanı

Yorumlar

  • engin karadeniz 06.12.2017 17:04

    inşallah kazanıcaz ama diyadin i kovun..

  • MKD 05.12.2017 19:18

    Giresunspor maçı 11 e 11 bitirirse sonuç 3-0 .Bence bu ligin en kolay maçı Üzülmez ,Rize hikaye ilk 20 dakika baskılı oynuyorlar ,sonrası maça asılamıyorlar takım yaşlı ,ısıramıyor önde oynamada yarar var kontratağa çıkacak hızlı oyuncuları yok ,Kwueke `ye stoper yapışırsa dönüp gidemez ,yaşlandı 10 ,15 metrelik bir alanda oynuyor .Caner ve Canberk bindirme yapıp topu yayın önüne kesmeleri yeterli. Haydi başarılar.Maçı 11 kişi bitirmek lazım.Hakemler maalesef Rize`nin maçlarında tarafsız olamıyorlar!!!!Sayın Bozdağ Bakan bey`e durumu anlatın lütfen.Daha açık nasıl anlatayım Sayın Başkan.

Yorum yaz

Captcha