18 February 2020 Tuesday
Hoş geldin Hakan Hocam

Hoş geldin Hakan Hocam

Giresunspor'da Hakan Kutlu dönemi başlamak üzere

Giresunspor’da Hakan Kutlu dönemi başlıyor. Sezon başında kadroyu oluşturan Erkan Sözeri’nin 4. haftanın sonunda kötü sonuçları bahane ederek adeta kaçarcasına Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile anlaşmasının ardından hocasız kalan Giresunspor’da Hakan Kutlu dönemi başlamak üzere.

Başkan Ali Eren’in Hakan Hoca’yla masaya oturduğu ve tarafların bir yılı opsiyonlu olmak üzere iki senelik anlaşmaya vardığı öğrenildi. Kutlu Perşembe günü Giresun’a gelecek ve resmi sözleşmeyi imzaladıktan sonra takımı Fatih Karagümrük maçına hazırlayacak.  


Giresunsporspor28Çotanaklarhakan-kutluerkan-sözeri

Diğer haberler

Yorumlar

  • Memduh ünaloğlu 18.09.2019 19:00

    Ercan sözeri hoca deyil. Liğlerde hiç bir başarısı yok yönetim bu hocaya inanarak güvenerek bir sürü transfer yaptı ve gemi battı kaptan köşkünde başkan ve yönetim var bu transferler iş yapmaz senelerdir bir transfer çöküntüsü var giresunsporda hakan hoca hayırlı olsun diyecem ama bu hoca transferide yanlış. transferde önce genel başarıya bakılır şöyle bir araştırın hakan hoca nerelerde görev yapmış nasıl başarılı veya başarısız olmuş teraziye koyalım sonuç ortada yine yanlış yine yanlış

  • Ali Faik Köksal 18.09.2019 18:39

    YİNE YANLIŞ HOCA, YİNE YANLIŞ KARAR. BU TAKIMI ANCAK FATİH TEKKE DÜZLÜĞE ÇIKARABİLİR.

Yorum yaz

Captcha