23 August 2019 Friday
Hoca konusu belirsiz

Hoca konusu belirsiz

Giresunspor'un son dört hafta maçına yeni bir teknik ekip ile mi çıkacağı yoksa Hakan Kurt ile mi devam edeceği konusu şimdilik belirsiz.

Gündemde olduğu bilinen Erkan Sözeri Umre’den döndü. Tecrübeli teknik adam ile bir araya gelip gelinmeyeceği şimdilik bilinmiyor. Giresunspor’un Hakan Kurt ile mi yoluna devam edeceği, yoksa yeni bir teknik adamın mı geleceği sorusunun en geç Salı gününe kadar yanıtını bulacağı sanılıyor.


Giresunsporhocaspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yolculuk Cumartesi

Yolculuk Cumartesi

Çotanaklar kahvaltıda

Çotanaklar kahvaltıda

Yorumlar

  • Ali Faik Köksal Dün 19:26

    Yapabiliyorsanız bir an önce Erkan Sözeri`yi takımın başına getirin ve ligde kalabilirsek gerek transferleri gerekse gelecek yılı o planlasın. Lütfen işine de karışmayın. Başkası bu takımı kurtaramaz.

  • Ali Özkaya 21.04.2019 02:18

    Sayın Giresunsporlular,Futboldan anlayan varmı bilmiyorum,fakat ne yazık kendi bindiğimiz dalı kesiyoruz,sanki Daudadan daha iyi bir Golcü varda gönderdiniz,pas alamayan golcü ne yapsın,Futbolu bilen Aykut`u,Tanaseyide gönderinde,Küme düşmeyi garanti altına alın,beyler 4 Hafta kalmış,çok üzülüyorum,Metin Diyadin gönderildi,Takım Futbol,Pas atmayı unuttu,insanın hiç Aklı almıyor,Allah yar ve yardımcımız olsun,sonu hiç iyi gözükmüyor,cümleden selamlar saygılar sunuyorum...

Yorum yaz

Captcha