26 June 2019 Wednesday
Hoca arayışları hız kazanıyor

Hoca arayışları hız kazanıyor

Giresunspor`da hoca arayışları hız kazanıyor.

Deplasmanda Boluspor ile karşılaşan Giresunspor’da Başkan Mustafa Temel Bozbağ, müsabakanın bitiminden sonra hoca arayışları için yoğun bir çalışma temposu içerisinde olacaklarını ve en kısa süre içerisinde bu sorunu çözüme kavuşturacaklarını söyledi. Bilindiği gibi Giresunspor, Ali  Tandoğan, Hüseyin Kalpar ve Ümit Özat’a teklif götürmüş ancak bu üç teknik adamla da yüksek ücret talep etmeleri nedeniyle anlaşamamıştı.

 


GiresunsporMustafa-BozbağBoluspor

Yorumlar

 • Taraftar 08.10.2018 18:34

  Hakan Hocayla yola devam edilmeli. Yardımcılarıda kendi seçsin.

 • şendoğan şahin 08.10.2018 14:36

  Hakan hocamızın lisans sorunu yoksa devam edilebilir.Zaten hocanın etkisinin bir futbol takımında ne kadar olduğu tarıtışılır.Mesele karakterli bir oyuncu yapısına sahip olmak.Bence takımın karakter sorunu yok.Tek sorun ideal onbirin bir türlü oluşturulamamış olması.Takımda sakatlıklar bittiğinde herkes gerçek Giresunsporu görecek.Yıllardır gurbetteyiz artık takımımızın süper lige çıkmasını bekliyoruz.Ayrıca Başkanımızdan Allah Razı olun.Bu kulübü borsuz harçsız yönettiği için.En azından başımız dik geziyoruz.

 • Ali akten 07.10.2018 23:41

  Hamdi altun. Eleştiri yapmakdan evvel yorumunun onaylanıp onaylanmadigina dikkat edersen sevinirim. Yorumunu yaptığın gün onaylanmış.

 • Hamdi altun 07.10.2018 22:10

  Öncelikle geçen gün Recep ulunun videolu açıklamalarına yazdığım yorumu yayınlamayan spor28. Kınıyorum neden bu eleştirimizi yayınlamıyorsunuz yoksa başkandanmı korkuyorsunuz kardeşim ben Giresunspor'u hepinizden fazla seviyorum aman futbolcu eleştirilmesin aman başkan üzülmesin diye sabrettik olan taraftara oluyor bu ruhsuz futbolcular yüzünden futboldan soğuduk yenildiğimiz maçlara bir bakın futbol yok takım yürüyor sahada tempo yapamıyor böylemi maç çevirecekler başkan masaya yumruğunu neden vurmuyor. Boluspor maçına gelince ilk yarı takım çok kötüydü. Muhammed reis ne iş yapar. Hüsmani geri çok oynuyor ayağında çok top tuyuyor tek top oynamıyor. Muhammed reis yürüyor çok top eziyor kaptırıyor. Bence oynatılmasın. Hakan hoca bunları görsün. Muhammed ildiz ilk 11 oynamalı Bence hoca konusunda hakan hocayla devam etsinler yeni hocaya çok para vereceklerine o paraları takıma versinler. Hakan hocaya tam destek verilmeli nede olsa Giresunlu.

 • Hasan Ali 07.10.2018 22:05

  Bence Fatih Tekke faydalı olur

Yorum yaz

Captcha