12 April 2021 Monday
`Herkes söz sahibi olacak`

"Herkes söz sahibi olacak"

Başkan Adayı Karaahmet: "Seçildiğimiz takdirde Çotanak ruhu oluşturulacak. Çotanak'ın üç kolu yönetim, futbolcular ve taraftar olacak. Birlikte Çotanak olacağız. Biz yönetimimizde her kesimden insanla yol alınacak"

Giresunspor’un Başkan Adayı Hakan Karaahmet, kongre öncesinde çalışmalarını hızlandırdı. Başkan Adayı Karaahmet seçilmeleri halinde kulüpte herkesin söz sahibi olacağını dile getirdi. Karaahmet; “Seçim çalışmalarımız çok olumlu geçiyor. Artık kongreye de çok az bir süre kaldı. Seçildiğimiz takdirde Çotanak ruhu oluşturulacak. Çotanak’ın üç kolu yönetim, futbolcular ve taraftar olacak. Birlikte Çotanak olacağız. Biz yönetimimizde her kesimden insanla yol alınacak. Kongre öncesinde artık son çalışmaları yapıyoruz” dedi.

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYORUM

Giresunlular’dan kongre öncesinde büyük bir ilgi gördüğünü dile getiren Başkan Adayı Karaahmet; “Şunu herkes bilmeli ki biz seçildiğimizde Giresunspor kulübünde herkes söz sahibi olacak. Herkes katkı verecek. Hemşerilik bilincine katkı sağlamak için okullarda ve sokaklarda Giresunspor'la ilgili çalışmalar yürütülecek. Takım, hemşerilik ruhunun bir parçası haline getirilecek. Aile ekonomisine yük getirmeden takımı destekleyebilmemiz için kadınlar ve çocuklar maçlara ücretsiz girecekler. Giresunspor'u yeniden büyük bir kulüp yapmak için yürüdüğümüz hedeflere doğru giderken bize yol gösterecek değerlerimizi saygıdeğer Giresunspor üyelerinin ve siz değerli hemşerilerimin ilgisine sunuyorum” dedi.


Giresunsporhakan-karaahmetspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha