11 Aralık 2018 Salı
Her şey şampiyonluk için

Her şey şampiyonluk için

Yeşil-beyazlıların teknik adamı Diyadin: "İlk devredeki sıkıntıları ikinci yarıda çekersek bu oyun şampiyonluğa yetmez. Bu yüzden güçlenip, şampiyon bir Giresun ortaya çıkarmak tek düşüncemiz"

Giresunspor’un teknik adamı Metin Diyadin, tüm çabalarının şampiyonluk ipini göğüslemek için olduğunu söyledi.

Teknik patron Diyadin; “Bu ligde herkes bir realite koymuş; ‘Gol yemeyeceksin, bir tane atarsan kazanacaksın.’ Böyle bir düşünce olmamalı. Biz öyle oynamıyoruz. Oyun anlayışımız asla bu değil. Biz tam tersi hep gol atma formatıyla oynuyoruz. Zaten rakamlar da bunu gösteriyor. 3. bölgede oynamaya çalışıyoruz sürekli. Buna rağmen sıkıntı yaşamak takviyeye ihtiyaç olduğunu gösteriyor” diye konuştu.

TEK DÜŞÜNCE SÜPER LİG

Teknik direktör Diyadin sözlerine şu şekilde devam etti: “Örneğin Dialiba’nın Malatya’daki üretkenliği burada olmadı. Aynı sıkıntıyı ikinci yarıda çekersek bu oyun şampiyonluğa yetmez. Bu yüzden güçlenip, şampiyon bir Giresun ortaya çıkarmak tek düşüncemiz. Görüştüğümüz oyuncular var. Özellikle ofansif anlamda bize katkı yapacak kadro derinliğine ihtiyacımız var. Sahanın içini direkt biz yaşadığımız için oynanan iyi oyuna rağmen kazanamamak insanı yoruyor gerçekten. Bu ligin en iyi futbol oynayan iki üç takımından biriyiz. Tam karşılığını puan olarak alabildik mi bunu söyleyemeyiz. Skor üretmede bazı sıkıntılar yaşadık. Giresunspor artık hedef büyütmüş bir takım.”


Giresunspormetin-diyadindialibaspor28ÇotanaklarMustafa-Bozbağ

Diğer haberler

Yorumlar

 • engin karadeniz 11.01.2018 16:10

  diyadini kovun

 • GALİP K. 11.01.2018 13:03

  metin efendi dialiba da haklısında en azından kazandırdığı maç var ; FATİH ATİK oynatmak uğruna kazanan takımı , üreten takımı bozdun ...

 • Marmaralı 11.01.2018 12:21

  Başakşehir deplasman tribün bilet fiyatları 25 tl olarak belirlemiş biz onlara 5 tl satışa çıkarmıştık centilmenlik ve FairPlay uymayan bir davranış

 • Ali Faik Köksal 11.01.2018 09:39

  1. Ömer Kandemir 2.Abdülkerim Bardakçı 3.Ufuk Budak 4.Batuhan Artarslan 5. Vedat Muriç 6.Emrah Başsan transfer edilirse, büyük bir olasılıkla ilk ikiye gireriz.

 • Taraftar 11.01.2018 00:43

  Helal sana büyük hoca sayende önce süper lig sonra avrupa

Yorum yaz

Captcha