10 August 2020 Monday
`Hedefimiz üst lig olacak`

"Hedefimiz üst lig olacak"

Yeşil-beyazlıların Başkan Adayı Çırak: "Seçilirsek istediğimiz her oyuncuyu renklerimize katacağız. Transfer yasağının kalkması için ne kadar bir paraya ihtiyaç var ise ödeyeceğiz. Delegelerimiz bize yetki versin, gerisini düşünmesin"

Giresunspor’un Başkan Adayı Osman Çırak, yapılacak olan olağanüstü genel kurulda seçilmesi halinde hedeflerini üst lig olacağını ifade etti.

Çok yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduğunu ve çok olumlu tepkiler aldığını dile getiren Başkan Adayı Çırak; “Daha önce de ifade ettiğimiz gibi Giresunspor’un yüksek miktardaki borcu gözümüzü korkutmuyor. Seçilirsek istediğimiz her oyuncuyu renklerimize katacağız. Transfer yasağının kalkması için ne kadar bir paraya ihtiyaç var ise ödeyeceğiz” dedi.

KLÂS OYUNCULAR GELECEK

Yeniden başkanlık koltuğuna oturması halinde çok klas oyuncuların Giresunspor formasını giyeceğini ifade eden Başkan Adayı Çırak; “Gerek yerli, gerekse de yabancı oyuncu transferinde çok iyi futbolcuları Giresunspor’u kazandıracağız. Ayrıca kendi çocuklarımızı da en iyi şekilde değerlendireceğiz, altyapıya büyük önem vereceğiz. Giresunspor taraftarların keyifle izleyeceği bir takım sahada olacak. Hedefimiz üst lig. Bunun için de ne gerekiyorsa yapacağız. Giresunspor delegeleri bize yetki versin, gerisini düşünmesin” ifadelerini kullandı.


osman-çırakGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Altyapıya önem verilmeli

Altyapıya önem verilmeli

TFF`den kutlama mesajı

TFF`den kutlama mesajı

Osman Çırak`ın listesi

Osman Çırak`ın listesi

Giresunspor`un 23. başkanı oldu

Giresunspor`un 23. başkanı oldu

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha