16 April 2021 Friday
Hedef 70 puan üzeri

Hedef 70 puan üzeri

Başkan Karaahmet: `Son iki maça kadar bu puan farkını korumamız lazım. Ben Giresunspor`un 70 puan ve üzerinde sezonu tamamlayacağını düşünüyorum. Giresunspor altı maçtaki 18 puanı alabilecek güçte`

Giresunspor’un Başkanı Hakan Karaahmet hedeflerinin 70 puan üzerinde sezonu tamamlamak olduğunu dile getirdi.

Başkan Karaahmet; “Ligin ilk yarısı bittiğinde biz son altı maçını kazanan bir ekip olarak devreye girmiştik. İnşallah böyle bir seriyi yine yakalarız. İnşallah Giresunsporumuz, Giresunlular’ın hedeflediği noktada sezonu tamamlamayı başaracak. Liderken rehavet söz konusu ama futbolcuları motive etmek kolay. Ancak alt sıradaki takımlara karşı yapılan maçlarda motiveden uzaklaşıyorlar.  Benim de, hocanın da görevi burada başlıyor. Eskişehirspor takımı son derece saygı duyduğumuz bir kulüp, gençleri son derece onurlu mücadele veriyorlar. Biz ne olursa olsun bu maçı kazanmak zorundayız. Sahada kiminle oynadığın önemli değil” dedi.

YİNE BAŞARABİLİRİZ

Başkan Karaahmet; “Futbol sonuçta 11’e 11 oynanan bir oyun. Giresunspor olarak mutlaka kazanmak zorundayız. Ben bu takımın başında olduğum sürece Giresunspor kimseyi hafife alamaz, ben buna asla müsaade etmem.  Zaten biz öyle bir takımı değiliz, mütevazıyız.  Eskişehirspor maçı da bizim için diğer maçlarla aynı önemi arz ediyor. Sahaya çıkıp maçımızı oynayacağız.  Son iki maça kadar bu puan farkını korumamız lazım. Ben Giresunspor’un 70 puan ve üzerinde sezonu tamamlayacağını düşünüyorum. Giresunspor  altı maçtaki 18 puanı alabilecek güçte. Birinci devre yaptıysak, yine başarabiliriz. Hiçbir rakibe yukarıdan bakmıyoruz.  Her takım inanılmaz bir stres yaşacaktır. Bu gayet normal.”


Giresunsporhakan-karaahmetspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Güle güle git

Güle güle git

Rakip oluyorlar

Rakip oluyorlar

Yorumlar

  • CANER 28 08.04.2021 11:16

    Kimse kimseyi kandırmasın bu oyunla 7 puan anca alırız takım ceki düzen vermeli

Yorum yaz

Captcha