10 April 2020 Friday
Haydi Giresunspor

Haydi Giresunspor

Son iki maçında sıfır çeken Giresunspor, deplasmanda Akhisarspor ile karşılaşacak. Çotanaklar kazanarak yarışta yeniden söz sahibi olmak istiyor. Maçın başlama saati 16.30.

Fatih Karagümrük’ün ardından sahasında Ekol Hastanesi Balıkesirspor’a da yenilerek ilk altı yarışında ağır yara alan Giresunspor Akhisarspor deplasmanında deyim yerindeyse olmak ya da olmamak maçına çıkıyor.

Balıkesirspor maçının ardından ara vermeden hazırlıklarına başlayan Yeşil-beyazlılar dün sabah Ankara aktarmalı uçak ile İzmir’e gitti ve oradan ise kulüp otobüsüyle Manisa’ya geçti. Kampa giren Giresunspor’da bu maç öncesinde eksik oyuncu sayısı yine fazla. Ahmet İlhan kadro dışı, Landel, Numan, Bekir ve kaleci Adriano ise cezalı.

16.30’DA BAŞLAYACAK

Giresunspor’un karşılaşmaya kalede Metin Erol, savunmada Berkan (Uğur), Ahmet Kesim, Murat Akça, Muhammed Bayır, orta alanda Renan, Mehmet Taş, Tanase, Milinkoviç, Del Valle, önde ise Raul Rusescu’dan oluşan 11’le başlayacağı sanılıyor.  Akhisar Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmayı Adana Bölgesi hakemlerinden Caner Ak yönetecek. Asbaşkan Sinan Akgün çok önemli bir maça çıkacaklarına vurgu yaparak; “Kazanmak zorundayız. Bunu başarıp yarışta yeniden iddialı konuma gelmek arzusundayız” ifadelerini kullandı.


Giresunsporspor28akhisarsporÇotanaklar

Yorumlar

  • Omer 26.02.2020 17:23

    Nasil futbol bu cop takim

  • Omer 26.02.2020 17:21

    Cop takim

  • Kaan 26.02.2020 03:52

    Ahmet ilhan neden kadro disi,en iyilerden birisi o ,hic anlamiorim

Yorum yaz

Captcha