07 March 2021 Sunday
Gururluyuz ve mutluyuz

Gururluyuz ve mutluyuz

Çotanak Spor Kompleksinde oynanan ilk maçı protokol tribününden takip eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresun`a muhteşem bir eser kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Canikli, “Maket olarak, proje olarak her şeyin farkındaydık büyük bir proje olacağını ama bu kadar muhteşem olacağını bilmiyorduk. Her şeyiyle buraya dokunduk. Giresunspor’a kalıcı gelir getirmesi için locaları ve mağazaları kurduk. Görselliği arttırmak için maliyeti arttırdık. Bu kulübün daimi gelirlere ihtiyacı var. Taşıma suyla değirmen dönmüyor.  Transfer yasağımızın açılması konusunda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan talimat verdi ve borcumuzu ödedik. Tahta açıldı. Tahta açılmasaydı, transfer yapamayacaktık. Giresunlu olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı iletiyorum.” dedi.

GİRESUNSPOR ÇOK İYİ YÖNETİLİYOR

 “Transfer yapmama şeklinde bir karar aldık.” diyen Canikli, “Giresunspor çok iyi yönetiliyor. Sadece transfer yapalım mantığını doğru bulmuyoruz. Giresunspor’un şampiyonluğu söz konusu olunca tabi para ortaya çıkıyor tabi. Biz de her şey planlı. Prim politikamız var. Her şey iyi. Keşke seyircimiz olsaydı.” Diye konuştu.


Nurettin-CanikliGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

  • Nizamettin BİLİR 25.01.2021 10:58

    Sayın Nurettin Canikli İstanbulda Giresun spora kalıcı gelir kaynağı sağlayacak bir projeyi hayata geçir.Yaparsa Nurettin Canikli yapar. Giresun spor her zaman Nurettin Canikli gibi birisini bulamaz.

  • Nusret 24.01.2021 21:57

    Giresun ilinin gelişmesinde buyük Katkıları olan Sayın bakanım Şehriniz olan,Giresuna hoş geldiniz.

Yorum yaz

Captcha