20 August 2019 Tuesday
Görevden alınmadan evvel bakın neler söylemiş?

Görevden alınmadan evvel bakın neler söylemiş?

Kemal Kılıç, Giresunspor'da görevden alındığını basın toplantısının ardından öğrendi.

Hiçbir Giresunspor taraftarı Karabükspor deplasmanında puan kaybı yaşamayı aklının ucundan dahi geçirmezken hiç şüphesiz Teknik Direktör Kemal Kılıç’ın da görevden alınacağı aklına gelmiyordu.

0-0 eşitlikle sona eren Kardemir Karabükspor müsabakasının bitiminde gazetecilerin sorularını cevaplandıran Kemal Kılıç ayrılık haberi kendisine iletilmeden önce bakın neler söylemiş..

“Alt sıralardaki düşme barajını etkileyecek bir oyun ve 2 puan kaybı için son derece üzgünüz. Karabükspor karşısında alınan beraberliğe hiçbir mazeret bulmanın anlamı yok. Aslan gibi gencecik çocuklar mücadelelerini iyi yapıp puan aldılar.. Bizim için izah edilemeyecek kadar önemli 2 puan kaybı. İnşallah devamında kazanıp korkulu anları yaşamayız diye düşünüyorum.”

Öte yandan maçın bitiminde gazetecilere bu açıklamayı yapan Kemal Kılıç, basın toplantısının bitiminde ise Giresunspor’daki görevinden alındığını öğrendi.


karabüksporGiresunsporKemalkılıç

Yorumlar

 • Şakir Teker 18.04.2019 17:29

  Nolacak bu halimiz? Bir çaresi yok mu bunun? Noolurr düşmeyelim, düşenin dostu olmazmış.

 • YAKUP OZYURT 14.04.2019 22:33

  DÜSTÜÜÜÜÜÜÜKKKKKK.GÖZÜMÜZ AYDINNNNNN

 • Tekin ozdemir 14.04.2019 19:39

  Ata sözü derki yivdinin dibinden yivdin çıkar bu yönetim temel bozbagin devamı BOZBAG olmasa bile sürekli takımın kimyası ile oynuyorlar sürekli oyuncu gününü değiştir teknik ekibi değiştir sonuç malum tavsiyem yönetim ya kafalari değiştirsin en iyisi derhal olağan kongreye gitmelidir taraftarlara sesleniyorum hem yönetimi hemde o ruhsuzlari poretesto amacı ile maçlara gitmesinler

 • kaan new york 14.04.2019 18:18

  mesele hoca deil bunu anlamak icin 5 tane hoca deistirdiniz hala anlamadiniz,sorun futbolcu gurubu ,bu adamlarla mac kazanamazsiniz,bunlar topa vurmaktan bile aciz,o kutsal formayi cikarip oyle ciksinlar sahaya ,altyapi ile cik sahaya su karabuk u yenerdi,bitmis bu takimdaki oyuncular...ozeti bu..

Yorum yaz

Captcha