27 October 2020 Tuesday
Giresunspor`un sıkıntısı uyum

Giresunspor'un sıkıntısı uyum

Basın Sözcüsü Karademir: "Aradan sonra takımımızın gerçek performansına kavuşacağını düşünüyoruz. Burada başarı için her şey mevcut. İstediğimiz gibi başlayamadığımız ligde istediğimiz yerlere gelmeyi başaracağız"

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, ilk iki haftada istedikleri sonuçları alamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını dile getirdi.

Menemenspor maçında üç puana çok yaklaştıklarını ifade eden Basın Sözcüsü Karademir; “Biz maçın lehimize biteceğini sanarken, kalemizde golü gördük. Maalesef futbolun içerisinde bunlar var. Son dakika golüyle galip de gelebiliyorsunuz, puanda kaybedebiliyorsunuz. Bizim adımıza şanssız bir maç oldu. Tamamen yeni oyunculardan kurulu bir kadro olmanın sıkıntılarını yaşıyoruz. Bizim sıkıntımız uyum. İnşallah takımımız en kısa süre içerisinde bunun üstesinden gelecek” dedi.

EN İYİLERDEN BİRİYİZ

Ligin en iyi kadrolarından birine sahip olduklarını kaydeden Basın Sözcüsü Karademir; “Taşlar yerine oturduğunda herkesin keyifle izleyeceği bir takım sahada olacak. Milli maç öncesinde iki maçımız var. Deplasmandaki Bursaspor ve iç sahadaki Boluspor müsabakalarını en iyi şekilde geride kapatarak araya girmek istiyoruz. O aradan sonra takımımızın gerçek performansına kavuşacağını düşünüyoruz. Burada başarı için her şey mevcut. Giresunspor’un başarısı için gece gündüz demeden çalışan bir yönetim var. Başarı aç bir teknik kadro ve çok kaliteli isimlerden oluşan bir oyuncu topluluğu mevcut. Taraftarımız rahat olsun. İstediğimiz gibi başlayamadığımız ligde istediğimiz yerlere gelmeyi başaracağız” diye konuştu.

 
 

Giresunspormenemensporspor28Çotanaklar

Yorumlar

 • Salih 22.09.2020 23:39

  Hüsamettin tut yerine İshak oynamalı daha hazir ve teknik

 • Ali Özkaya 22.09.2020 08:04

  Diarrayı performansıyla çok beğendim,sol bek Hüsamettin tut çok formsuz, kusurumuza bakmayın benim gözümde sınıfta kaldı,çok top kayıp etti,ayrıca gençlerimiz çok hırslı onlara şans vermekte gerekiyor..

 • Kemal sakallioglu 22.09.2020 02:48

  Giresunspor yeşil-beyaz duvar saati forma anahtarlık çeşitli şeyler satarak.gelir elde etmek

 • Mehame 21.09.2020 23:33

  ÇALIŞILMAMIŞ YERLEŞİMİN VE YA POZİSYON ALMANIN UYUMLA NE İLGİSİ VAR. 50 MERRE UZUN ATILAN DEFANSIMIZ ARKASI TOPLARIN RAKİPLE BULUŞMASININ UYUMU MU VAR????? KAYIP 5 PUAN???UYUM DOĞRU İLERLEYEN SÜREÇTE EWET TAKIMIMIZ DAHA İYİ OLACAK. LİGİN İLK MAÇI MÜCADELE EDEN GENÇLERE TEŞEKKÜRLER. BU GENÇLERİ Bİ DAHA UZUNCA GÖREMEYİZ BELKİ 1 YA DA 2 TANE GÖRÜRÜZ. KARDEŞİM BALIKESİR MAÇINA TAKIM 2 ŞEKİLDE HAZIRLANMALIYDI. TRANSFERLERE GÖRE VE OLASI AKSİLİKTE TRANSFERLERİN YETİŞMEME OLASILIĞINA GÖRE HAZIRLANMALIYDI?????GÖRDÜĞÜM ÇOK EKSİKLİKLER VAR AMA KİMSEYİ DEMOROLİZE ETMEK İSTEMİYORUM.

 • Ali Özkaya 21.09.2020 21:46

  Sayın Ahmet başkanım,Maçı 90 dakika baktım fakat bizim eski oyuncumuz olan sol kanatta hiç bir varlık gösteremedi,ayrıca topu hiç iyi kulanamadı ve 90 dakika sahada olmasına hiç anlam veremedim himmet ondan çok üstün,Giresunspor İçin çok üzüldük Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah Allah'a emanet olunuz münihden kucak dolusu selamlar gönderiyorum ALİ Özkaya

Yorum yaz

Captcha