24 Ocak 2019 Perşembe
Giresunspor`un gözü yukarılarda!

Giresunspor'un gözü yukarılarda!

Yeşil-beyazlı ekibin Başkan Yardımcısı Sacit Ali Eren, yeni sezonda sadece birkaç hafta değil her hafta zirvede yer almak istediklerini anımsatırken transferleri de bu hedef doğrultusunda yağacaklarını dile getirdi.

Yeni sezona güçlü bir kadro ile girebilmek için kolları sıvayan Akın Çorap Giresunspor’da Başkan Yardımcısı Sacit Ali Eren’den camiaya başarı sözü geldi. Çotanakların genç yöneticisi Sacit Ali Eren; “Geride kalan sezonda yaptığımız hatalardan gereken dersleri çıkardık. Yeni sezonda sadece birkaç hafta değil her hafta zirvede yer almak istiyoruz. Daha da kestirmeden gidecek olursak artık Süper Ligi ıskalama gibi bir şansa sahip değiliz. Bu hedefimize ulaşabilmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

RAKAMLAR ÇOK YÜKSEK

Gündemlerinde birçok oyuncu olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Sacit Ali Eren yeni sezona ilişkin bazı futbolcularla söz kestiklerinin altını çizerken; “Ön görüşme yaptığımız bazı isimler var. Ancak rakamların son derece yüksek olması bu oyuncuların kafalarını karıştırıyor. Yine de her şeye rağmen çok fazla açılmadan ve Giresunspor’u borçlandırmadan en iyi futbolcuları kadromuza katmaya çalışacağız. Camiamızın ve Giresunspor taraftarlarının içi rahata olsun. Yeni sezon da Süper Ligi tüm rakiplerimizden daha fazla isteyeceğiz. Bu nedenle transferlerimizi de bu doğrultuda gerçekleştireceğiz. Ayrıca şunu da belirtmek de yarar görüyorum ki bir tarafta teknik heyetimiz diğer taraftan da Başkanımız Mustafa Bozbağ ve biz yöneticiler yarışmacı bir takım ortaya çıkarmak için gece gündüz mesai harcıyoruz” ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA TARAFTAR

Giresunspor Başkan Yardımcısı Sacit Ali Eren, yeşil-beyazlı ekibin sezona şampiyonluk parolasıyla başlayacağını kaydederken; “Bunun için Atatürk Stadındaki son senemizde tribünleri tamamen dolu görmek istiyoruz. Her Giresunlu ve yeşil-beyazlı renklere gönül veren Çotanaklar takımımıza daha fazla destek olursa başarıya giden yol da gücümüze güç katmış olacağız” diye konuşarak açıklamalarını sonlandırdı.   

 


Giresunsporali-erenspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha