23 Mart 2019 Cumartesi
Giresunspor`un Sokağa atılacak parası yok

Giresunspor'un Sokağa atılacak parası yok

Yeşil-beyazlıların Başkanı Bozbağ: "Gazişehir Gaziantep FK, Gençlerbirliği ve Osmanlıspor Merkez Bankası gibiler ve piyasayı yükselttiler. Biz haddimizi bilerek, kulübü sıkıntıya sokmayacak şekilde ilerleyeceğiz"

 Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, transferde sokağa atılacak paralarının olmadığını dile getirdi.

Serender Restaurant’ta basın ile iftarda bir araya gelen Başkan Temel Bozbağ; “Ben bu memleketin birlik beraberliğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Şehrimizi ve takımımızı sevelim. Yedi senede hatalarımız çok oldu. Sonuçta bir yer yönetiyorsunuz ve yönettiğiniz yerlerde ufak tefek hatalar her zaman olur.  Bu hataların çoğunu insanlara farklı şekilde göstermedikleri için basın mensubu arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bazıları Mustafa Bozbağ ve arkadaşlarını değil Giresunspor’u eleştirdiklerini unutuyorlar.  Hiç kimse Mustafa Temel Bozbağ’ı veya arkadaşlarını sevmek zorunda değil. Biz görev süremizin sonuna kadar en iyi şekilde yöneteceğiz” dedi.

MERKEZ BANKASI GİBİLER

Başkan sözlerine şu şekilde devam etti: “İç transferde Anıl, Çağlar, Aykut ve Hüsamettin ile anlaştık. Diğer oyuncular kiralık ve sözleşmesini bitmiş oyuncular. Bu arkadaşlardan da bütçesi bize uyanlardan, memnun olduklarımızı devam etmeyi düşünüyoruz.  Transfer bir süreçtir. Biz bunu yeni yapmıyoruz. Kulübün sokağa atacak parası yok. Üç tane takım maşallah merkez bankası gibi. Gazişehir Gaziantep FK, Gençlerbirliği ve Osmanlıspor piyasayı yükselttiler. Biz haddimizi bilerek, kulübü sıkıntıya sokmayacak şekilde ilerleyeceğiz. Giresunspor geçen sene bir tık üst seviyede oyuncularla çalıştı. Bunu yaparken de bütçemizde açık vermedik. Bunlar çok önemli şeyler. Sonuçta hiçbir kulüp sıfır borç ile gitmez.  Bütçemize göre hareket etmek zorundayız. Ligde bazı takımlar gerçekten çok zor durumda. Allah’a şükür 100 bin nüfusla biz de bu seviyelerdeyiz.”


Giresunsporspor28ÇotanaklarMustafa-Bozbağ

Yorumlar

  • Taraftar 13.06.2018 09:38

    Ramazan başkana dokunmuş,metin efendiyle,çağlarla,fatihle devam ederek parayı sokağa bile atmıyorsun sobaya atıp yakıyorsun keşke sokağa atsan bir gariban nimetlenirdi

Yorum yaz

Captcha