22 Ekim 2018 Pazartesi
Giresunsporlular`a Başkan sözü

Giresunsporlular'a Başkan sözü

Giresunspor Başkanı Bozbağ: "Şampiyonluk sözümüzden dönmedik. Hangi bölgede oyuncuya ihtiyacımız var ise devrede oraya en iyileri gelecek. Kimse moralini bozmasın, ümidini kaybetmesin"

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, ufukta güzel günlerin olduğunu söyleyerek; “Çok farklı oyuncular buraya gelecek. Biz şampiyonluk sözümüzden dönmedik. Bu şehir moralini bozmasın, ümidini kaybetmesin” dedi.

Başkan Bozbağ; “Zirvede kartallar da bulunur, yılanlar da. Kimi sürünerek, kimi süzülerek gelir. Önemli olan zirvede olmak değil, oraya nasıl geldiğinizdir. Biz buraya tırnaklarımızla geldik. Görev süremiz bitene kadar da aynı mücadelenin içerisinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Lige çok iyi bir başlangıç yaptık. Yol uzun. Çok iyi oynadığımız maçlarda çok şanssız puanlar kaybettik. Gün geldi golümüz verilmedi, gün geldi topu içeri sokamadık. Karşı tarafın ayağına çarptı top içeri girdi. Bunlar futbolun içerisinde var. Giresunspor taraftarı her şeyi çok net görüyor. Yönetim olarak hiçbir endişemiz yok. Yükümüz ağır ama zor değil. Kimse merak etmesin. Sonuna kadar o hayali kovalayacağız. Hangi mevkide oyuncuya ihtiyaç var ise oraya en iyi oyuncu gelecek” ifadelerini kullandı.

EN İYİSİ GELECEK

Bozbağ; “Eksiklerimizi hızla tamamlayacağız. Yönetim ve teknik kadronun düşüncelerinden sonra ortak kararla kadroyu güçlendireceğiz. Beklenmedik puan kayıpları yaşadık. Yaptığımız transferlerin hemen hemen çoğunda başarı sağladık. Giresun halkı bize hep güvendi, bizlerden hep güzel şeyler bekledi. Devre arasında güzel şeyler olacak. Giresunspor’un ufuğunda güzel şeyler var.  Bu memlekete Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor’u getirmek en büyük hedefimiz.  Çok farklı bir Giresunspor göreceksiniz. Ne demek istediğimi lig bittiğinde herkes görecek. Bu memlekette en başarılı transferi kendi yönetim kurulumuz yapmıştır. Çok farklı oyuncuların Giresunspor’a gelecektir. Biz sezon başında bu küçük şehrin büyük taraftarına bu yolun sonunun şampiyonluk olmasını istediğimizi açıkladık. Biz sözümüzden dönmedik.  Bu şehir moralini bozmasın, ümidini kaybetmesin. Birlik ve beraberlik içerisinde hedefimize yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.   


GiresunsporbozbağÇotanaklarbahattin-kurtibrahimm-özkul

Diğer haberler

İkisi de İstanbul`da

İkisi de İstanbul`da

İstanbulspor mutlu

İstanbulspor mutlu

İlk defa 3 gol yedik

İlk defa 3 gol yedik

Yenilgiyi hak ettik

Yenilgiyi hak ettik

Muhteşem destek

Muhteşem destek

Yorumlar

  • engin karadeniz 07.12.2017 15:22

    GELENLER OLDUĞU GİDENLER DE OLMALI...DİYADİN LE OLMAZ BAŞKAN...

  • Turhan Bayram 06.12.2017 21:31

    Başkanımız ve tüm yönetim kuruluna sonuna kadar güveniyoruz Baskanımız devre arasında gerekeni yapacaktır sezon sonunda gülen taraf Giresunspor olacaktır.

Yorum yaz

Captcha