17 Aralık 2018 Pazartesi
Giresunspor`dan kısa bir mola

Giresunspor'dan kısa bir mola

Yeşil-beyazlılarda Kızılcahamam kampı tamamlandı. İkinci etabın startı yarın Bolu'da verilecek. Teknik adam Metin Diyadin lige kadar her yönüyle hazır hale gelmek istediklerini dile getirdi.

Giresunspor, Kızılcahamam kampını dün sabah yaptığı antrenmanla tamamlarken, oyunculara bir buçuk gün izin verildi

Yeşil-beyazlılar geçen Cuma günü Kızılcahamam’da kampa girmişti. Bir hafta süren ilk etap çalışmaları dün sabah yapılan antrenmanla sonlandı. Giresunspor yarın Bolu’da toplanacak ve ikinci etap hazırlıklarına start verecek.  Çotanaklar’da genç oyunculardan Erol Can, Alperen, Buğrahan, Samet ve kaleciler Erkan ile Göktan’ın da Bolu kampı kadrosunda da yer alacağı ifade edildi.

İYİ GEÇTİ

Teknik adam Metin Diyadin, ilk etap kamp çalışmalarının iyi geçtiğini ifade ederek; “Sayısal anlamda istediğimiz kadar oyuncuya sahip değildik.  Geride kalan kampımız genç oyunculardan ağırlıklıydı. Gençlerimizin bazılarını yine kadromuzda tutma kararı alırken, bazılarını ise kiralamayı düşündük. İkinci etap kampımızda yapacağımız transferlerle daha iyi konuma geleceğiz.  Hedefimiz lige her yönüyle hazır girmek. Bizim işimiz sahada olan tarafı. Takviye konusunda ise yöneticilerimiz çalışmalarına devam etmekte” dedi.       


Giresunsporspor28Çotanaklarbolu-kampıÇotanaklar

Diğer haberler

Reis 4-5 hafta yok

Reis 4-5 hafta yok

Abiola tercihi şaşırttı

Abiola tercihi şaşırttı

Penaltıyı es geçti

Penaltıyı es geçti

4 maçta 12 gol yedi

4 maçta 12 gol yedi

11 aynıydı

11 aynıydı

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha