20 Ocak 2019 Pazar
Giresunspor`dan Yılmaz Vural açıklaması

Giresunspor'dan Yılmaz Vural açıklaması

Başkan Mustafa Temel Bozbağ, Çarşamba günü tecrübeli teknik adam ile görüşeceklerini söyledi

Giresunspor, tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural ile Çarşamba günü İstanbul’da masaya oturacak. Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ; “Her tarafta yazılıyor, çiziliyor ve insanlar da merak ediyor.  Yılmaz Vural ile Giresunspor arasında şuan itibariyle bir anlaşma kesinlikle yok. Ben şuanda Ankara’dayım. Allah kısmet ederse gece saatlerinde de İstanbul’da olacağım. Yılmaz Vural ise şuan Almanya’da. Ben kendisiyle sadece bir telefon görüşmesi yaptım.  Aramızda çok ciddi bir uçurum olduğu gözüküyor.  Yönetici arkadaşlarımla birlikte yarın İstanbul’da Yılmaz Vural hocayla bir araya gelmeyi düşünüyorum. O görüşmeden sonra her şey netleşir. Ulusal medyanın yazdığı gibi bir anlaşma söz konusu değil. Her şey yarınki görüşmeden sonra ortaya çıkar. Tekrar söylüyorum. Yılmaz Hoca ile aramızda maddi açıdan uçurum var. Yılmaz Vural Giresunspor’a hizmet etmek istiyor. Hayırlısı" dedi.  


yılmaz-vuralGiresunsporspor28Çotanaklarbozbağ

Diğer haberler

Giresun fırtınası `Es`sin

Giresun fırtınası 'Es'sin

Renan savunmaya

Renan savunmaya

Yalnız değil

Yalnız değil

Gol umudu yine Abiola

Gol umudu yine Abiola

Tevfik sınırda

Tevfik sınırda

Yeni yönetim, yeni hoca

Yeni yönetim, yeni hoca

Yorumlar

 • Fanatik 07.02.2018 19:15

  Dışardan getirilen Teknik direktörlere bu kadar şans verildiğinde başarı bekliyorsak Kendi şehrimizim Tekniktirektörleride görev vermeliyiz.Başaraçağımıza inanıyorum.

 • Zeki AL (Giresunlubakış) 07.02.2018 17:11

  HAKAN KURT NEDEN DÜŞÜNÜLMÜYOR? Şart mı dışardan hoca almak! Yılladır takımın içinde hizmet veren Hakan KURT neden düşünülmüyor?.. Kaliteli hoca "PAHALLI" diyorsun alamıyorsun.. Giresunspor'u ve Giresun insanını tanımayan sıradan HOCALAR başarısız.. Peşinde 3-5 oyuncu Anadolu'da takım takım gezen hocalar verimsiz.. Yıllardır Giresunspor'un içinde bir hoca var.. Diploması yeterliyse neden Giresunspor'un başında olmasın? FB maçında takımın başında, görev veriyorsun! Menajer sorunu da yok!Yardımcıları da hazır.. Herkesin yakından tanıdığı.NEDEN DÜŞÜNÜLMÜYOR.. Şart mı Giresun'u tanımayanı takımın başına getirmek?

 • Kenan Özkaya 06.02.2018 22:46

  Umarım fazla istediği parayı aza indirger de anlaşma sağlanır.O bu takımı döve söve adam gibi oynaır.

 • Trftr 06.02.2018 19:48

  Yılmaz hoca haklı sezon başı veya 5.,6.haftalarda Yılmaz hocayla görüşüp ben bu Erkan'ı göndereceğim sen kaça gelirsin deseydin çok daha uygun fiyat söylerdi şimdi ise düştün elime olmuş umarım Yılmaz hoca biz taraftarlar için gelir ama bizim başkanın aklı Metin Diyadinde gibi istifayı ani oldu şeklinde açıklaması ilginç

 • Taraftar 06.02.2018 18:14

  Giresun ilimizi yakından tanıyan, şehrimi zin Teknik direktörleri olan, Metin Aydın, Aziz Ergün gibi değerli hocalarımızı göreve getirelim.

Yorum yaz

Captcha