12 August 2020 Wednesday
Giresunspor`da üç sesleri

Giresunspor'da üç sesleri

Karagümrük maçına hazırlanan Giresunspor'da Asbaşkan Akgün; "Galibiyet elde etmemiz halinde ligde çok farklı yerlere gelebileceğimizin farkındayız"

Giresunspor Asbaşkanı Sinan Akgün; Karagümrükspor deplasmanında istedikleri neticeyi elde ederek döneceklerine inandıklarını söyledi.
Asbaşkan Akgün; “Sezonun ilk haftalarında dış saha maçlarında iyi sonuçlar alamıyorduk ancak sonrada bu olumsuzluğu yenmeyi başardık ve artık hem içeride, hem de dışarıda iyi sonuçlar elde edebilen bir takımız. Bu hafta sonu Karagümrük’e konuk olacağız. Giresunspor her maçına kazanmak için çıkar. Pazar günü Vefa Stadı’nda bu düşünceyle sahada olacağız. Galibiyeti elde etmemiz halinde ligde çok farklı yerlere gelebileceğimizin farkındayız” dedi.
ÖNEMLİ OLAN SONU
Ligde takımların puan olarak birbirine çok yakın olduğunu ifade eden Asbaşkan Akgün; “Bu ligde her an her şey değişebiliyor. Kıyasıya geçen, oldukça zevkli geçen bir yarış söz konusu. Burada önemli olan şimdi değil, yarışın sonunda nerede olduğunuzdur. Futbolda önceden bir şeyler söylemek çok doğru değil ancak bizim hedeflerimiz belli. Mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Karagümrük ile oynayacağımız karşılaşmanın çok zor geçeceğini biliyoruz. Oyuncularımız camiamıza yakışacak ve bizi sıralamada daha iyi bir konuma getirecek sonucu alacaklardır, buna inanıyoruz” şeklinde konuştu.

 


Giresunsporspor28Çotanaklarsinan-akgünkaragümrük

Diğer haberler

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha