20 September 2020 Sunday
Giresunspor`da tahta mutluluğu

Giresunspor'da tahta mutluluğu

Yönetim kurulu olarak kulübün başarısı için maddi ve manevi hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını dile getiren Basın Sözcüsü Karademir: "Kulübümüzü iyi yerlere getirebilmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz"

Transfer yasağını önceki gün kaldırarak yeni transferlerinin lisans işlemlerini yapan Giresunspor’da Basın Sözcüsü Ferhat Karademir; “Büyük Giresunspor camiasına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Basın Sözcüsü Karademir; “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Giresunspor’a yakışır bir kadro oluşturmak için çalışmalar yaptık. Büyük bir titizlikle yürüttüğümüz çalışmanın sonunda kadromuza kattığımız oyuncuların lisanslarını çıkarabilmek için çok büyük emek harcadık. Balıkesirspor maçı öncesinde bir dakikanın bile önemi büyüktü.  Maça saatler kala transfer yasağını resmi olarak kaldırdık ve oyuncularımızın lisanslarını çıkardık. Ancak rakibimiz Balıkesirspor’un itirazından dolayı ilk maçımızda oynatamadık” ifadelerini kullandı.

NE GEREKİYORSA YAPIYORUZ

Yönetim kurulu olarak kulübün başarısı için maddi ve manevi hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını dile getiren Basın Sözcüsü Karademir; “Özellikle başkanımız Hakan Karaahmet son dönemlerde transfer yasağının kalkması için büyük bir çaba harcamış ve bunda başarılı olmuştur. Pandemi döneminde yasağı kaldırmak için tam 10 milyon 200 bin TL ödedik.  Giresunspor’u iyi yerlere getirebilmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. İlk hafta maçında Balıkesirspor’a yenildik ama gençlerimizin ortaya koyduğu oyun bizleri ümitlendirdi. Öz kaynaklarımıza değer veren bir yönetim olacağız. İnşallah gençlerimiz de en iyi şekilde çalışmaya devam edecekler ve kendilerini göstereceklerdir.  Menemenspor maçını kazanarak yeni sezondaki ilk galibiyetimizi elde edeceğimize inanıyoruz” şeklinde konuştu.


Giresunsportahtaspor28ferhat-karademirÇotanaklaratakan

Diğer haberler

Gösterin gücünüzü

Gösterin gücünüzü

Yepyeni bir Giresunspor

Yepyeni bir Giresunspor

`Transferi kapattık`

`Transferi kapattık`

Balde heyecanı

Balde heyecanı

Menemenspor ile 3. randevu

Menemenspor ile 3. randevu

Gözler Kaptan`da

Gözler Kaptan'da

Yorumlar

  • Taraftar 16.09.2020 00:08

    Tahtanın son anda açılmasının sebebi olarak İsrailden gelen oyuncunun bon servisi haberi doğru ise ve bunu yerel basın manşetlerden vermiyorsa yazık çok yazık GİRESUNSPORun parası nasıl harcanmış kulüp nasıl batağa sürüklenmiş besbelli olmadık yerlere olmadık harcamalar ve borçlanmalar yapılırken aynı sezon parasızlık yüzünden YEŞİLGİRESUN BELEDİYE spor basket takımı küme düşürüldü(düşsündiyenler sayesinde)

Yorum yaz

Captcha