23 Mart 2019 Cumartesi
Giresunspor`da bekleyiş hakim

Giresunspor'da bekleyiş hakim

Yeşil-beyazlılarda yeni sezonun kadro planlaması için düğmeye ay sonunda basılacak. Başkan Bozbağ; "Bizim önümüzde uzun bir çalışma dönemi olacak" dedi

Akın Çorap Giresunspor’da bugünlerde bekleyiş hakim. Son iki sezona göre 2017-2018’de daha başarısız bir sezon geçiren Yeşil-beyazlılarda yeni dönemde nasıl bir yol haritasının çizileceği merak ediliyor. Ankara’dan dönen Başkan Mustafa Temel Bozbağ, yeni dönem ile ilgili çalışmaların ay sonundan itibaren başlayacağını belirtmişti. Başkan Bozbağ; “Yeni, sezon için ay sonunda çalışmalarımıza başlayacağımızı ifade etmiştik ancak boş da durmuyoruz. Sezon içerisinde takip ettirdiğimiz oyuncular vardı, hocamız da yurt dışından yeni döndü” dedi.

HİÇ BİR TAKIM BAŞLAMADI

Yeni sezon öncesinde henüz transfer çalışmasına başlayan kulüplerin olmadığını ifade eden Başkan Bozbağ; “Tüm kulüplerde bizim gibi bekleyiş var. Kimi kongresini yapacak, kimi yeni sezon teknik kadrosunu belirleyecek. Bizim önümüzde uzun bir çalışma dönemi olacak. Daha  önce de dediğim gibi yeni sezon hazırlıklarına başlayacağımız güne kadar kadromuzu büyük oranda şekillendiririz. Bu dönemde birçok oyuncu ile kulüplerin isimleri anılır. Taraftar heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olur. Onların heyecanını biliyoruz. Onları mutlu edecek bir kadro oluşturacağız” ifadelerini kullandı.


Giresunsporspor28ÇotanaklarMustafa-Temel-BozbağÇotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha