24 Ocak 2019 Perşembe
Giresunspor`da Panos üzüntüsü

Giresunspor'da Panos üzüntüsü

İsveçli oyuncu yeni sözleşme için 300 bin Euro'da diretiyor. Süper Lig takımlarının adını bile anmadığı Panos'a istediği rakamı TFF 1. Ligden verecek kulübün de kolay kolay çıkmayacağı sanılıyor.

Yeşil-beyazlılarda başarılı iki sezon başarıyla forma giyen Panos’un yeni sezonda da kadroda olması isteniyor ancak İsveçli oyuncunun istediği rakamda geri adım atmaması yeniden Çotanak olma ihtimalini azaltıyor.

Gençlerbirliği’nin bünyesinde olduğu dönemde formaya hasret olan İsveçli orta saha oyuncusunu, Mustafa Temel Bozbağ başkanlığındaki Giresunspor yönetimi takıma kazandırmıştı. İki senede ortaya koyduğu oyunla tribünlerin sevgilisi olan ve adeta ikinci baharını yaşayan orta saha oyuncusu ile yeni dönemde de devam edilmek isteniyor ancak futbolcunun istediği rakam bunun gerçekleşmesine engel oluyor.

 300 BİN EURO

Panajotis’in istediği rakamının 300 bin Euro olduğu öğrenildi. Giresunspor yönetimi fiyat kırması halinde tecrübeli futbolcuya yeniden imza attıracak. Daha önce birçok taliplisi olduğu kaydedilen Panos’a henüz Türkiye’den resmi bir teklifte bulunan kulübün de olmadığı edinilen bilgiler arasında.  Süper Lig takımlarının adını bile anmadığı Panos’a istediği rakamı TFF 1. Ligden verecek kulübün de kolay kolay çıkmayacağı sanılıyor. Oyuncunun fiyat konusundaki tutumu başta Başkan Mustafa Temel Bozbağ olmak üzere Giresunspor camiasını üzüyor.


Giresunsporspor28Çotanaklarpanosgençlerbirliği

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

  • Bodykitt 04.06.2018 10:38

    Daha önce bir habere yorum yazmıştım,aynısını yapıştırıyorum:Bu adamın yeni kontratı için ama mama kabul etmiyorum.90 dk bile oynatmadığınız adamlara nasıl paralar verildiyse,her maçta takımın neredeyse dinamosu olmuş,bir tane kötü maç çıkarmamış,hep mücadele etmiş bu adama para bulacaksınız.İyi adam iyi ücret isteyecek tabi.Gönderin Fatih Atik`i onun kontratından kalan meblağı verebileceğiniz meblağ üzerine ekleyip bu adama verin.Girdiği her maçta takımı eksik oynatan Fatih`e göre Panos onun iki misli top oynuyor.Sadece futbol takımlarında değil,başarı istenen her yerdeki iyi profesyoneller iyi ücretler isterler.Ne yapsın şimdi Panos?Dodoyla,Çağlarla, aynı paraya mı oynasın?Enayi mi?Aynı para meselesini geçen sezon Muriç`e de yaptınız,pintiliğiniz süperlige maloldu.Hatalrdan ders çıkarın,Sezar`ın hakkını Sezar`a verin.

Yorum yaz

Captcha