16 April 2021 Friday
Giresunspor`da 3 sesleri

Giresunspor'da 3 sesleri

Giresunspor yöneticisi Akgün: "Samsunspor karşısında kaybettiğimiz iki puanı İstanbulspor engelini galibiyetle aşarak telafi etmek amacındayız"

Deplasmanda İstanbulspor ile karşılaşacak olan Giresunspor bu zorlu mücadeleden 3 puanla ayrılacağına inanıyor.

Yönetici Sinan Akgün;“İç sahada oynadığımız son iki karşılaşmada hedeflediğimiz puanların altında kaldık.  Ümraniyespor karşısında elde ettiğimiz yenilgiyi Bandırmaspor’u deplasmanda yenerek telafi etmiştik. Samsunspor karşısında kaybettiğimiz iki puanı ise İstanbulspor engelini galibiyetle aşarak telafi etmek amacındayız. Planlarımızı bu doğrultuda yapıyoruz” şeklinde konuştu.

DEPLASMANDA İYİ OYNUYORUZ

Dış saha maçlarında daha iyi bir oyun ortaya koyduklarını kaydeden Yönetici Akgün; “Deplasmanlarda başarılı sonuçlar elde eden bir takım, kendi sahasında puan kayıpları yaşamamalı. Ancak zeminimiz de yürünmek bile zorken biz maç yapıyoruz. Yeni stat yapıldığından, Atatürk Stadı’na bakım yapılmıyor. İnşallah en kısa sürede Çotanak Spor Kompleksi’nde oynamaya başlarız. Biz bu ligde her takımı yenebilecek güçteyiz. İnşallah 3 puanı elde ederek evimize dönüş yaparız” dedi.


GiresunsporSamsunsporspor28eren-tozlu

Diğer haberler

Güle güle git

Güle güle git

Rakip oluyorlar

Rakip oluyorlar

Yorumlar

  • Nizamettin BİLİR 27.11.2020 19:25

    50 Yılını devirmiş Kulübün Antrenman sahası yok taktik antrenmanını stadyum da yapan başka bir TFF 1 Lig takımı varmı acaba? Giresun sporlu idareciler Her şeyi devletten validen belediyeden beklememeli Giresun spora Tapusu Giresun sporun olan bir eser kazandırmalılar.

Yorum yaz

Captcha