23 Mart 2019 Cumartesi
Giresunspor`a verilen destek Yeşilgiresun`a da verilmeli

Giresunspor'a verilen destek Yeşilgiresun'a da verilmeli

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresunspor'a sağlanan desteği Yeşilgiresun Belediyespor'a da beklediğini kaydetti.

51. yıl programında konuşan Başkan Aksu; “Bugün burada 52 yılı geride bırakıyoruz. Biz sadece Giresunspor’u şampiyonluğa giderken tutamayız, biz her zaman Giresunspor’u tutmalıyız çünkü başka takım tutma ihtimalimiz ve imkanımız yok. 51 yıldır destek verenlerin ölenlerine Allah’tan rahmet diliyorum, kalanlara da sağlık diliyorum. Sadece Giresunsporumuz yok bir de Yeşilgiresun Belediyesporumuz var. Aynı desteği aldığımızı bu şehirden söyleyemeyiz. Galatasaray’ı yenmiş Anadolu Efes’i yenmiş bir takımımız var, aynı desteği Yeşilgiresun Belediyespor’a da verilmesini diliyorum. İki takım da bizim gözbebeğimiz ama lokomotif olarak Giresunspor’dur” ifadelerini kullandı.


yeşilgiresunGiresunsporspor28Çotanaklarkerim-aksu

Yorumlar

  • Bodykitt 16.04.2018 22:13

    Bozbağ AKP`den belediye başkanı olsun o zaman destek verilir başkan.Adamların siyasete bulaştırmadıkları hiçbir şey kalmadı bu ülkede.AKP genel başkanı bile Başakşehir tribünlerini doldurun dedikten sonra istediğin desteği zor alırsın.

  • Taraftar 16.04.2018 09:42

    Başkanım sizlerin ve yöneticilerin özverisiyle ayakta duran YEŞİLGİRESUNBELEDİYESPOR basketbol takımıyla yüzümüz gülüyor

Yorum yaz

Captcha