17 Aralık 2018 Pazartesi
Giresunspor`a verilen destek Yeşilgiresun`a da verilmeli

Giresunspor'a verilen destek Yeşilgiresun'a da verilmeli

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresunspor'a sağlanan desteği Yeşilgiresun Belediyespor'a da beklediğini kaydetti.

51. yıl programında konuşan Başkan Aksu; “Bugün burada 52 yılı geride bırakıyoruz. Biz sadece Giresunspor’u şampiyonluğa giderken tutamayız, biz her zaman Giresunspor’u tutmalıyız çünkü başka takım tutma ihtimalimiz ve imkanımız yok. 51 yıldır destek verenlerin ölenlerine Allah’tan rahmet diliyorum, kalanlara da sağlık diliyorum. Sadece Giresunsporumuz yok bir de Yeşilgiresun Belediyesporumuz var. Aynı desteği aldığımızı bu şehirden söyleyemeyiz. Galatasaray’ı yenmiş Anadolu Efes’i yenmiş bir takımımız var, aynı desteği Yeşilgiresun Belediyespor’a da verilmesini diliyorum. İki takım da bizim gözbebeğimiz ama lokomotif olarak Giresunspor’dur” ifadelerini kullandı.


yeşilgiresunGiresunsporspor28Çotanaklarkerim-aksu

Diğer haberler

Reis 4-5 hafta yok

Reis 4-5 hafta yok

Abiola tercihi şaşırttı

Abiola tercihi şaşırttı

Penaltıyı es geçti

Penaltıyı es geçti

4 maçta 12 gol yedi

4 maçta 12 gol yedi

11 aynıydı

11 aynıydı

Yorumlar

  • Bodykitt Dün 22:13

    Bozbağ AKP`den belediye başkanı olsun o zaman destek verilir başkan.Adamların siyasete bulaştırmadıkları hiçbir şey kalmadı bu ülkede.AKP genel başkanı bile Başakşehir tribünlerini doldurun dedikten sonra istediğin desteği zor alırsın.

  • Taraftar Dün 09:42

    Başkanım sizlerin ve yöneticilerin özverisiyle ayakta duran YEŞİLGİRESUNBELEDİYESPOR basketbol takımıyla yüzümüz gülüyor

Yorum yaz

Captcha