18 Haziran 2018 Pazartesi
Giresunspor`a şampiyonluk için geldim

Giresunspor'a şampiyonluk için geldim

Yeşil-beyazlıların dış transferde imza attırdığı ilk isim olan Sinan Özkan, "Çotanak taraftarların huzuruna yeniden çıkmak için sabırsızlanıyorum"

Giresunspor’un dış transfere ilk imza attırdığı isim olan Sinan Özkan, Yeşil-beyazlı forma ile de şampiyonluk sevinci yaşamak istediğini ifade etti.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Başkan Mustafa Temel Bozbağ ile yaptığı kısa bir görüşmenin ardından kendisini Yeşil-beyazlı kulübe döndüren bir yıllık sözleşmeye imza atan Sinan Özkan; “Kariyerimde bir çok kulübün formasını giydim. Hepsinde de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Birçok kez şampiyonluk sevinci yaşadım. Giresunspor’da da aynı sevinci yaşamak istiyorum” dedi.

GİRESUNSPOR YÜKSELİŞTE

Giresunspor’u her zaman takip ettiğini ifade eden Sinan Özkan; “Giresunlu dostlarımla aradan yıllar geçse de halen görüşüyorum. Giresunspor’u da yakında takip ediyorum. Sayı n Başkanımız Mustafa Temel Bozbağ ile birlikte yükselişte olan bir kulüp. Ben de bu yükselişe katkı sağlamak istiyorum. İnşallah 2017-2018 sezonunda sevinen biz olacağız. Giresunspor taraftarının huzuruna yeniden çıkmak için sabırsızlanıyorum. Bana olan güveni boşa çıkartmayacağım” şeklinde konuştu.


sinan-özkanGiresunsporspor28alanyasporGöztepe

Yorumlar

  • Bodykitt 20.06.2017 09:10

    Levent Demiray,Cem Karahan,Ergün Çakır,Ümit Teke`ye falan da bakın.Eğer bırakmamışlarsa onları da kaçırmayalım,hemen alalım.

Yorum yaz

Captcha