12 August 2020 Wednesday
Giresunspor`a sahip çıkmak, Giresun`a sahip çıkmaktır

Giresunspor'a sahip çıkmak, Giresun'a sahip çıkmaktır

Genç Çotanaklar Grubu'nun lideri Recep Ulu, Giresunspor'a her kesimin desteğini beklediklerini söyledi ve ayrıca Giresun Limanı'ndan kulübe sponsor olmasını arzuladıklarını dile getirdi.

Ulu; “Takımımız Şampiyonluk parolasıyla lige başlayacak. Sadece istemekle olmaz. Maddi ve manevi yönden güçlü ve birlik olmak gerekir. Giresunspor için fındık kampanyası, makbuz ile esnaftan para yardımı, storeden alış veriş, bileti olmayan taraftara bilet alma vs işler  takımımıza kısa yoldan gelir sağlamanın en basit yolu olacaktır. Bunun yanında Valilik, belediyeler, iş adamları, sivil toplum kuruluşları, herkesin takımımıza sahip çıkması beklentisindeyiz. Giresunspor’a sahip çıkmak Giresun’a sahip çıkmaktır. Ayrıca Giresun Liman işletmecisinin takımımıza sponsor olması taraftarın beklentisi isteğidir. Bu şehrin en büyük markası olan takımımıza Giresun Liman sponsor olmalıdır. Bu konuda Valimiz, Milletvekillerimiz, belediye başkanımızdan çalışma bekliyoruz.  Genç Çotanaklar grubu olarak her zamanki gibi üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Ayrıca tüm taraftarlarımızdan sosyal medyada Giresun Limanı Giresunspor’a sponsor ol paylaşımı yapmalarını rica ediyoruz” dedi.

 


Giresunsportaraftarspor28Çotanaklarrecep-ulu

Diğer haberler

Yorumlar

  • Şükrü yılmaz 06.04.2020 21:52

    Giresunsporumuzda sahip cıkalım sende bir forma atkı al takımına sahin cık birlikte güc dogar gün birlik olma günü

  • MKD 12.07.2019 19:19

    Giresunspor için bir yardım kampanyası başlatılmalı .Bir SMS at ,bir forma al ,bir kombine hediye et gibi gibi. İnsanlar bütçelerine göre fedakarlık yapacaktır. İyi bir antrenör ,karakterli futbolcu grubu , şeffaf ve akıllı bir yönetim ,birde buna taraftar katkısı olursa başarı gelir. Evet sayın başkan başlat şu kampanyayı. Giresun`da ki ,gurbetteki bütün herkes bu taşın altına elini koyar ,haydi başkan başlat şu seferberliği. Birlikten güç doğar .

Yorum yaz

Captcha