24 August 2019 Saturday
Giresunspor`a çok güçlü bir yönetim geliyor.

Giresunspor'a çok güçlü bir yönetim geliyor.

Haziran ayında yapılacak Giresunspor Olağan Genel Kurulunda hareketli anlar yaşanacak.

Daha önce Giresunspor’un birçok kademesinde görev yapmış saygın bir iş adamı liste oluşturmak için çalışmalarına hız verirken bu iş insanı Haziran ayında yapılacak kongre de Giresunspor’a talipli olacağını belirtti.

Şimdilik isminin saklı kalmasını isteyen iş insanı Spor28.Com’a yaptığı açıklamada; “Henüz Olağan Genel Kurul takvimi açıklanmamışken şahsımın veya yönetimde yer alacak arkadaşlarımın isimlerini kamuoyuna açıklamanın pek doğru olmayacağı kanaatindeyim. Mevcut yönetim kurulu tarafından Genel Kurul tarihi resmi olarak deklare edildiğinde biz de bir basın toplantısı düzenleyerek Giresunspor hakkındaki projelerimizi saygıdeğer Giresun halkı ve büyük Giresunspor camiasıyla paylaşacağız. Şimdilik şunun bilinmesinde yarar görüyoruz ki oluşturacağımız yönetim kurulu listemizde sanayici, işadamı, bürokrat, STK temsilcisi ve İstanbul’dan da iki ya da üç işadamı olacak. Geçmiş yıllarda Play-Off veya ilk iki için kadro yada kadrolar kurulsa da kişilere bağlı olmaktan kurutulamayan Giresunspor’umuz ne yazık ki bunu başaramadı. İş başına geldiğimizde oluşturacağımız sporcu kadrosuyla şampiyonluğa oynayacak güçlü bir Giresunspor oluşturmak için kolları sıvamış vaziyetteyiz. Kamuoyunun da takdir edeceği üzere listemize son rötuşlarımızı yaparak açılanacak kongre takvimin ardından bizlerde saygıdeğer Giresun halkı ve çok kıymetli Giresunspor Genel Kurul üyelerine projelerimizi anlatacağız. Bizim dönemimizde ekonomik sıkıntı yaşanmayacak ve Giresunspor’un tek hedefi uzun yıllardan bu yana devam eden Süper Lig özlemine son vermek olacak” dedi.

Ali AKTEN-


GiresunsporGenelKurul

Diğer haberler

Rusescu`dan gol bekleniyor

Rusescu'dan gol bekleniyor

Düdük Tonusluoğlu`da

Düdük Tonusluoğlu'da

Giresunspor son çalışmasında

Giresunspor son çalışmasında

Yolculuk Cumartesi

Yolculuk Cumartesi

Çotanaklar kahvaltıda

Çotanaklar kahvaltıda

Yorumlar

 • bulancakli 16.05.2019 21:07

  mehmet aygün deseniz inanirimda fatih sandal baskanlik yapar belki ama ligde kalmaya kardo kurar ancak,Ali ada aday olsun derim.

 • Ömer 15.05.2019 15:33

  Hep öyle oluyo zaten, her sene de süper lige çıkıyoruz. İnsanları oyalamayın boş yere. Yeni malatyaspor, bizden sonra 1. Lig ve süper lige çıktı, adamlar avrupa ligine gidiyorlar. Canikli nin Giresunspor a 10 sene önceden vaad ettiği stad yapımı da tamamlandı. Bir de yardım etmiyor diyenler var aranızda. Zaten eski başkan Mustafa bozbağ, söylemiyor muydu:: Gaziantepspor un borcu şu kadar, Karabükspor un borcu şu kadar. Bizdeki borç çerez. Sizin aranızda süper lige çıkma isteği olan kişi sayısı az galiba sayıca. Fazla olsaydı, 40-50 senedir çıkardınız 1 sefer, kimsenin yardımı da gerekmezdi.

 • Ekrem KAYACI 14.05.2019 23:23

  İnşallah bu sene yeni yönetim inşallah ilk Genel Kurul oturumunda seçilir de transfer dönemi başlar başlamaz takım bir an önce kurulur.

 • MUSTAFA ÇETİN 14.05.2019 19:25

  O İSİM MUHTEMELEN FATİH SANDAL OLACAK Kİ GELMESİ DURUMUNDA BİR ÇOK ŞEY DEĞİŞEBİLİR EVET ÇÜNKÜ FATİH BEY ÇOK GÜÇLÜ BİR KİŞİLİK FUTBOL DÜNYASINDA

Yorum yaz

Captcha