27 September 2020 Sunday
`Giresunspor`a aday değilim`

"Giresunspor'a aday değilim"

İş insanı Rüstem Güngör: "Kulübün mali yapısının çok ağır olması ve bizlerin iş durumunun çok yoğun olması nedeniyle adaylık düşüncesinden vazgeçtim. Biz başarısız olacağımız hiçbir işin altına imza atmayız"

İş insanı Rüstem Güngör, Giresunspor başkanlığına talipli olma düşüncesinden tamamen vazgeçtiğini duyurdu.

Güngör; “İşlerim çok yoğun. Giresunspor bizim her zaman kalbimizde. Giresunspor’a desteğimiz her zaman olacak. Başkan kim seçilirse seçilsin, bu işi kim üstlenirse üstlensin, ilimize hizmet eden herkesin başımızın üstünde yeri var. Aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. İnşallah seçilecek arkadaşımız Giresunsporumuz’u yukarılara taşır. Biz gelseydik, bizim de hedefimiz bu olacaktı. Buraya gelecek olan her zaman bir hedefi olur. Kulübün mali yapısının çok ağır olması ve bizlerin iş durumunun çok yoğun olması nedeniyle adaylık düşüncesinden vazgeçtim. Biz başarısız olacağımız hiçbir işin altına imza atmayız” şeklinde konuştu. 

HEDEF SÜPR LİG OLMALI

İş insanı Güngör; “Bu millete en iyi hizmet edecek olan bu işi yapsın. Biz şuanda işimizin yoğunluğu nedeniyle aday olmuyoruz.  Eğer bu iş yoğunluğunda aday olur ve de seçilirsek kulübümüze hizmette aksamalar yaşarız. Süper Lige Giresunspor’u çıkaramayacaksak, bu işi yapmamızın bir anlamı yok. Hayal kurmak çok güzeldir ama bir de gerçekler vardır. Bu kulübü kucağınızda bulduğunuzda, parasını verip transfer yasağını kaldıramadığınızda ne yaparsanız 16 ilçeli bir şehrin beklentilerini yerine getiremezsiniz. Bunu yapamadığınızda bunun adı da başarısızlık olur. Bu takım Süper Lige çıkartamayacaksam orada olmanın bir anlamı yok” dedi.


rüstem-güngörspor28ÇotanaklarGiresunspor

Diğer haberler

Sadi`den taraftara armağan

Sadi'den taraftara armağan

Galibiyet pozu

Galibiyet pozu

Bursa evde yine kaybetti

Bursa evde yine kaybetti

Yorumlar

  • Hasan çakır 06.08.2020 21:38

    YAPILACAK SEÇİMDE GİRESUNSPOR'un BAŞINA SEÇİLEN BAŞKAN OLAN ALLAH AŞKINA TAKIMIN BAŞINA GETİRİLEN HOCADAN ÖNCE TRANSFER YAPMASIN YOK PARAM GÜCÜMÜZE GÜRE HOCA ARIYORUZ DEMESİN SÜPER LİG DÜŞÜNÜLÜYORSA O ZAMAN MEHMET ALTIPARMAK OLMALI.

Yorum yaz

Captcha