25 February 2021 Thursday
Giresunspor`un  yeni başkanı Hakan Karaahmet

Giresunspor`un yeni başkanı Hakan Karaahmet

Yeşil-beyazlılarda kongre süreci sona erdi. Başkanlığa Hakan Karaahmet getirildi

Giresunspor’da gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda başkanlık görevine Hakan Karaahmet seçildi. Kulüp binasında yapılan ve çoğunluğun aranmadığı genel kurulda kulübün eski başkanlarından Osman Çırak ile eski genel kaptanlarından Hakan Karaahmet’in listeleri yarıştı. 721 delegeden 481’inin sandığa gittiği genel kurulda 297 oy alan Hakan Karaahmet kulübün yeni başkanı olurken, Osman Çırak’ın listesi ise 175 oyda kaldı. Dokuz oy ise geçersiz sayıldı.  

TARİHİ KONGRE

Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen genel kurul, 53 yıllık tarihin en fazla katılımın sağlandığı kongre olarak kayıtlara geçti. Giresunspor'un yeni başkanı seçilen Hakan Karaahmet kendisine destek veren ve vermeyen herkese teşekkür etti. Karaahmet’in yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:
Hasan Yılmaz, Erol Karadere, Abdüsselam Çağrıcı, Hüseyin Taşkın, Mustafa Tütüncü, İsmail Kurt, Özkan Akıllı, Ferhat Karademir, Tahsin Çoban, Ercan Ayhan, Sinan Akgün, Gürkan Temür, İbrahim İnanç, Şükrü Henden ve Savaş Şahin.


Giresunsporhakan-karaahmetspor28Çotanaklarosman-çırak

Diğer haberler

Hüsamettin altı sene sonra

Hüsamettin altı sene sonra

12`den vurdu

12`den vurdu

Yorumlar

  • Hamdi altun 08.08.2020 19:35

    İki başkan adayınada yakışır bir seçim Oldu. Kazana başarılar diliyorum. Birincisi Giresun storede çalışanları ya değiştirsin yada düzeltsin. Biraz yüzleri gülsün biz gurbetten memleketinize gelip takımımıza destek oluyoruz insanın biraz yüzü güler be. Birde hakan Karaahmet konuşmasında oy verenlere teşekkür ediyor. Bence vermeyenleride kazanması lazımdı. Onlarda giresunsporumuzun kötü olmasını istemezler. Madem bir bütünlük olacak kimliğinde Giresunlu yazan herkesi kucaklaması lazım. Şu an giresundayım. Bir kaç gün sonra İstanbul'a. Döneceğim. Gönlümüz ve kalbimiz her zaman Giresunspor için atmaya devam edecek. Gireaunsporumuz her şeyimiz

Yorum yaz

Captcha