20 Şubat 2019 Çarşamba
Giresunspor`un 5 yabancısı olacak

Giresunspor`un 5 yabancısı olacak

Başkan Mustafa Bozbağ: `Bu bütçede 200 ya da 300 bin Avro verip futbolcuyu altıncı ya da yedinci yabancı olarak tribünde oturtamayız. Her iki kanada ve forvete yabancı oyuncular alacağız`

Yeşil-beyazlılarda Başkan Mustafa Temel Bozbağ, yeni sezon kadrosunda beş yabancı oyuncu düşündüklerini açıkladı.

Başkan Mustafa Bozbağ; “Daha önce de dile getirdim. Dolar ve euro’nun bu kadar yükselmesi biz kulüpleri zora soktu.  14-15 milyon TL’lik bütçeye sahip bir kulüp kadrosunda en fazla beş yabancı oyuncu barındırabilir.  Biz öyle yapacağız. Bu bütçede 200 ya da 300 bin Avro verip futbolcuyu altıncı ya da yedinci yabancı olarak tribünde oturtamayız” dedi.

SALIDAN SONRA HIZLANACAK

Yabancı oyuncu transferinin gerçekleşmesinin çok kolay olmadığını ve zaman aldığını ifade eden Başkan Bozbağ; “Mevcut yabancılarımızdan kendilerine kulüp bulmasını isteyeceğimiz oyuncular olacak. Bunların kendileri ya da menajerleri ile temasa geçerek gerekli tebligatı kısa süre içerisinde yapacağız. Herkesin hangi mevkilere yabancı alacağımızı merak ettiğini biliyoruz. Geçen seneki gibi olacak. Her iki kanada da yabancı alacağız. Tabi santraforlarımızdan biri de yabancı olacak. Salı gününden itibaren çalışmalarımız daha da hız kazanacak” şeklinde konuştu.


Giresunsporspor28yabancı-sayısıÇotanaklarMustafa-Temel-Bozbağ

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha