24 Eylül 2018 Pazartesi
Giresunspor tecrübesine güveniyor

Giresunspor tecrübesine güveniyor

Yeşil-beyazlıların Başkan Yardımcısı Özkul: `Altınordu futbola çok önemli oyuncular kazandıran bir kulüp. Çok genç oyuncularla mücadele ediyorlar ama onları orada yeneceğimize inanıyoruz`

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, Pazar günü karşılaşacakları Altınordu’nun çok genç oyunculardan kurulu bir kadroya sahip olduğunu söyleyerek; “Biz ise çok tecrübeli bir ekibiz. Kazanarak evimize döneceğimize inanıyoruz” dedi.

Süper Ligi hedeflediklerini ve alınacak her puanların veya puanının kendilerini hedefe daha da yaklaştıracaklarını kaydeden Başkan Yardımcısı Özkul; “Altınordu futbola çok önemli oyuncular kazandıran bir kulüp. Çok genç oyuncularla mücadele ediyorlar. Ancak biz de çok tecrübeli futbolculara sahip bir ekibiz ve onları kendi sahalarında yenmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

BÖYLE VİRAJLARI İYİ DÖNMELİYİZ

Böylesine önemli virajları iyi dönmeleri gerektiğini ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “İstanbulspor ve Adana Demirspor maçlarını nasıl kayıpsız geride bıraktıysak bu karşılaşmayı da istediğimiz sonucu alarak geride bırakmalıyız. Altınordu tüm takımlar için zor bir deplasman. Onları kendi sahasında yenebilirsek hedefin uzağında bırakmış oluruz. Son iki maçımıza bakıldığında genel olarak iyi futbol oynayarak üç puan elde ettik. Altınordu karşısında da özellikle büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının ikinci 45 dakikasındaki gibi  oyun sergileyebilirsek karşılığında üç puan sevinci yaşarız diye düşüyorum” şeklinde konuştu.


GiresunsporAltınorduİbrahim-Özkulspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Kağan mutluluktan uçuyor

Kağan mutluluktan uçuyor

Altay cephesi üzgün

Altay cephesi üzgün

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha