03 July 2020 Friday
Giresunspor taraftarı gönlünü rahat tutsun

Giresunspor taraftarı gönlünü rahat tutsun

Gazişehir Gaziantep formasıyla Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren, sonrasında Spor Toto 1. Lig ekibi Giresunspor ile anlaşan Ahmet Kesim, açıklamalarda bulundu

”BİR YILIN EMEĞİ VAR”

Son penaltı çok büyük bir sorumluluk, çünkü bir yılın emeği var. Son bir penaltı atışına kalıyor ve geçen sezon da penaltılarla elenmiştik. Nitekim bu sezon son penaltı bana kaldı ve soğukkanlı kalarak golü buldum. Gazişehir o golle Süper Lig’e yükseldi. Gazişehir Gaziantep halkı başarıyı hak eden bir camia ve taraftara sahip. Onlara önümüzdeki sezon başarılar dilerim.

“GİRESUNSPOR TERCİHİMİN SEBEBİ…”

Giresunspor’a gelmemdeki en büyük sebep; camia ve Erkan Sözeri hocamdır. Farklı teklifler olmasına rağmen ben bildiğim tanıdığım hocayla çalışmak istedim. Zaten burada da şampiyonluk mücadelesi verecek bir kadro kuruluyor. Ben de Giresunspor’un başarısı için elimden gelen bütün mücadeleyi göstereceğim.

“BAŞARIYA İNANIYORUM”

Kadroya baktığımızda genç, dinamik ve tecrübeli oyunculardan kurulduğumuzu görüyoruz. Şampiyonluklar, iyi arkadaşlıklardan ve uyumdan doğar. Giresunspor’da da bu ortamı çok kısa bir süre içerisinde yakalayarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Daha önce bir çok takımda şampiyonluk yaşadım ve Giresunspor’da da bu duyguyu yaşamak istiyorum.

”ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM”

Forma şansı bulduğum her yerde elimden gelen mücadeleyi gösteriyorum. Sağ ayaklı olmam sebebiyle tabi sağ stoperde daha rahat ediyorum ancak uzunca bir süre sol stoperde de forma giydim.

“GİRESUNSPOR TARAFTARINA…”

Taraftarımız bizi her şartta desteklesin ve kötü giden dönemlerde de bize inansın. Sezon genelinde ayakta kalırsak çok başarılı olacağımızı düşünüyorum. Giresunspor taraftarı gönlünü rahat tutsun.

 (Totemle Türkiye)

 


ahmet-kesimGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha