08 April 2020 Wednesday
Giresunspor sonuna kadar savaşacak

Giresunspor sonuna kadar savaşacak

Sahasında Balıkesirspor'u yenilen Çotanaklar'da Asbaşkan Akgün: "Bir an önce bu moral bozukluğunu üzerimizden atmamız gerekiyor. Balıkesirspor karşısında kaybettiğimiz puanların telafisini yapmak zorundayız"

Giresunspor Asbaşkanı Sinan Akgün, son iki maçta kaybettikleri puanlarla yarışta geri düştüklerini ancak hedef için sonuna kadar savaşacaklarını kaydetti.
Fatih Karagümrük’ün ardından sahalarında Ekol Hastanesi Balıkesirspor’u da mağlup olmanın üzüntüsünü yaşadıklarını kaydeden Asbaşkan Akgün; “Hesapta olmayan bir yenilgi elde ettik.  Bir maçımız eksik ve altı puan gerideyiz. Bir an önce çıkışa geçmek zorundayız. Hedefe ulaşabilmemiz için rakiplerimizden daha fazla puanlar toplamımız gerekiyor. En kısa zamanda Balıkesirspor karşısında kaybettiğimiz puanların telafisini yapmak zorundayız” dedi.
3 PUANA GİDİYORUZ
Akhisarspor ile deplasmanda karşılaşacaklarını dile getiren Akgün; “Puanlara çok fazla ihtiyacımızın olduğu bir dönemdeyiz. Akhisarspor deplasmanına üç puan için gideceğiz. 34. Dakikada ertelenen İstanbulspor maçını lehimize çevirmeyi başarabilir ve Akhisar’dan da galibiyetle dönebilirsek yeniden altı yarışında söz sahibi oluruz. Sonuna kadar savaşacağız. Ligde oynanacak 11 maç var. Bir an önce bu moral bozukluğunu üzerimizden atmamız gerekiyor. Akhisar’da eksiklerimiz var ancak oynayacak arkadaşlarımız 3 puan için ellerinden geleni yapacaktır. Onlar da Play-off mücadelesi veriyor ama kesinlikle çekinmiyoruz” ifadelerini kullandı. 

 


giresunsğporspor28ÇotanaklarBalıkesirsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yorumlar

  • Ali Faik Köksal 24.02.2020 22:58

    Her maçtan önce aynı terane. ABD Irak` a saldırdığında, ABD`ye büyük zarar vereceklerini iddia eden Irak`lı general gibi boş konuşmayın ne olur. Futbol bir bilimdir ve bu konuda da başarılı olmak iyi planlama ve icraat gerektirir. Ama maalesef biz bunu yapamıyoruz, beceremiyoruz. Ara transferde 2 orta saha, 1 sağaçık ve 1 santrafor alınsa idi başarılı olma şansımız vardı. Şimdi ise bu takımla ligde kalalım yeter.

Yorum yaz

Captcha