24 Ocak 2019 Perşembe
Giresunspor sonuna kadar kovalayacak

Giresunspor sonuna kadar kovalayacak

Yeşil-beyazlıların Başkan Yardımcısı Özkul: "Adana Demirspor mağlubiyetiyle yara aldık ancak henüz hiçbir şey bitmiş değil. Biz kalan maçlarımızın hepsini kazandığımızda bu iş oluyor. Bunun mücadelesine devam edeceğiz"

Adana Demirspor karşısında elde ettiği mağlubiyetle ilk altı yarışında ağır yara alan Akın Çorap Giresunspor mücadeleyi sonuna kadar bırakmayacak.

Hesapta olmayan puan kayıpları yaşadıklarını aktaran Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul; “Bu sezon bir şansızlıktır gidiyor. Adana Demirspor maçını kayıpsız geride bırakmak istiyorduk. Direkten dönen top, kaçan penaltı, kalemizde gördüğümüz basit goller bizim hesapta olmayan bir sonuçla sahadan ayrılmamıza neden oldu” dedi.

EN AZ 52

Sonuna kadar Play-off hedefini kovalama istediklerini bildiren Başkan Yardımcısı Özkul; “Giresunspor bundan sonraki süreçte oynayacağı maçlarının tamamını kazanmak için çıkacak. Kazanacağımız maçlar bizi nereye götürecekse oraya kadar gideceğiz. Bu işi bırakacak halimiz yok. Sonuna kadar kovalayacağız. Adana Demirspor mağlubiyetiyle yara aldık ancak henüz hiçbir şey bitmiş değil. Biz kalan maçlarımızın hepsini kazandığımızda bu iş oluyor. Bunun mücadelesine devam edeceğiz. Bu sene ilk altı için 52 puan üzerinin yeterli olabileceğini düşünüyorum ama şu da var ilk altıya kalan takımla kümede düşecek takım arasında puan farkı çok olmaz. 42’nin altı küme düşürebilir” şeklinde konuştu.


Giresunsporspor28Çotanaklarİbrahim-ÖzkulÇotanaklarerzurumspor

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha