22 Mart 2019 Cuma
Giresunspor sıkıntısız girecek

Giresunspor sıkıntısız girecek

Yeşil-beyazlılarda Asbaşkan Eren: "Geçen sezon ilk yarıda harikaydık, ancak ikinci devre ise iyi değildik. Bunun tekrarı bir daha olmaz. Giresunsporlular, böyle bir takım bir daha izlemeyecekler. Yarışın içerisinde biz de olacağız"

Giresunspor Asbaşkanı Ali Eren, sezona sıkıntısız başlayacaklarını ifade etti. Bu sene döviz kurunda yaşanan yükselişin tüm kulüpleri olduğu gibi kendilerini de etkilediğini ancak buna rağmen en iyi kadroyu oluşturmaya çalıştıklarını ifade eden Asbaşkan Eren; “Kadromuzu büyük oranda belirledik. Birkaç takviye daha yapacağız. Geniş ve alternatifli bir kadroya sahip olacağız. Lig başladığında herkes Giresunspor’un ne kadar kaliteli bir ekip olduğunu görecek” ifadelerini kullandı.  

TEKRARI BİR DAHA OLMAZ

Giresunspor’un geçen sezon hariç her dönem yükselişte olan bir kulüp olduğunu ifade eden Asbaşkan Eren; “Çıtayı her dönem yükselten bir kulübüz. Geçen sezon ilk yarıda harikaydık, ancak ikinci devre ise iyi değildik. Bunun tekrarı bir daha olmaz. Giresunsporlular, böyle bir takım bir daha izlemeyecekler. Yarışın içerisinde biz de olacağız ve elde edeceğimiz sonuçlarla bizlerden başarı bekleyenleri mutlu edeceğiz. Bundan sonraki transferlerimiz nokta atışı olacak” diye konuştu.


Giresunsporspor28ali-erenÇotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha