14 Aralık 2018 Cuma
Giresunspor seri istiyor

Giresunspor seri istiyor

Yeşil-beyazlıların teknik adamı Diyadin: "Taraftarımız oyunculara destek verdiği an onlar sahada bir yerine üç koşarlar Bura benim memleketim. Bir fincan kahvenin bende hatırı vardır. Bundan sonra maç maç düşüneceğiz "

Akın Çorap Giresunspor’un teknik adamı Metin Diyadin, Gazişehir Gaziantep FK karşısında elde ettikleri üç puanı seriye dönüştürmek istediklerini ifade etti.

Metin Hoca; “ Daha önce de söyledim. Benden yana en ufak bir sıkıntı olursa kimseyi üzmem.  İstanbulspor maçı sonrasında öyle bir karar alarak ayrılmıştık. Ancak daha sonra sadece skor olarak değil oyunsal olarak da takım çok geri gitmişti. Bu 23 günde çok şey değişti. Bir hedef varken, başka bir hedefe doğru takım ilerlemeye başladı.   Hem oyunculardan hem de başkandan böyle bir teklif gelince benim daima söylediğim bir söz vardır. Hayatta hiçbir kazanç, manevi değerleri terk etmeye değmez. Bir kahvenin benim için çok hatırı vardır. Gerisi hiçbir şeydir. Tekrar görevi kabul ettim geldim ama emin olun çocuklar moral olarak hemen toparladılar” dedi.

BURA BENİM MEMLEKETİM

Diyadin sözlerine şöyle devam etti: “Bu seneye biraz yazık oldu gibi ama Play-off olur mu bence %20. Hedefleri çok büyük koyup insanları bir anda umutlandırmamak lazım. Sadece bir maç kazandık. Oyuncular önceki haftalara göre bir tepki verdiler. Artık önümüzdeki maçlara odaklanacağız. İnşallah bir seri yakalarız. Bu kadronun sezon başındaki hedefi farklıydı ama maalesef bazı durumlar oluyor. Bura benim memleketim. Gel dedikleri zaman geliyoruz zaten. Tıkandığımız zaman da gidelim diyoruz. Taraftarımız oyunculara destek verdiği an onlar sahada bir yerine üç koşarlar. Öyle karakterdedirler benim oyuncularım.  Hep beraber pozitif düşündüğümüzde güzel şeyler olacaktır. Ben de sabırsız bir insanım. Buranın insanın damarların da bu var. Maç maç düşüneceğiz”


Giresunspordiyadinspor28ÇotanaklargazişehirManisaspor

Yorumlar

  • Kenan Özkaya 04.03.2018 19:04

    Dialiba Manisa maçında ilk onbirde ileri uçta oynasın Metin Hocam.

  • Ali Özkaya 04.03.2018 02:00

    Sayın çok kıymetli Başkan`ımıza ve teknik Hocamıza saygı ve selamlarımızı sunarız,Flistinli Ahmet kardeşimizi Fenerbahçe kupa maçında izlemiştim,o günde yüzde yüz gol pası atmıştı,onuniçin şanş almasını çok istemiştik fakat yeni ilk 11 de yerini aldı,inşallah daha iyi olacak,ayrıca Kaleci Ahmet`e saygımız sevgimiz çok efendi kardeşimiz,tecrübesi var fakat yan toplardaki yavaş kalması ve eski hızı yok,onuniçin sakin yanlış anlaşılmasın ve kusurumuza bakmasın,sadece fikrimizi yazmak istiyorum,amacımız Giresunspor`umuzun daha iyi yerlere gelmesi,Kalecimiz Anıl ise çok genç ve çok hızlı onu Bursasporlu kaleci Harun ve Trabzonsporlu Kaleci Onur`a benzetiyorum,ilk yarı çok maçlarda şans aldı çok başarılı maçlar çıkardı,fakat son maçlarda yedek kaldı,onuniçin biraz üzüldük,Giresunspor`umuz başarısı bizim için çok önemli inşallah hep beraber Süperlige çıkarız...yazılarımda hata varsa şimdiden kusura bakmayın,cümleden saygı ve selamlarımı sunar esenlikler dilerim...München den Ali Özkaya....

  • Usta 03.03.2018 23:50

    Bizleri, kendi sahamızda yenen bu manisa spora en az dört gol,akın üstüne akın,atak üstü ne atak yaparak.manisaspor değil ceza sahamı za gelmeyi,orta sahayı bile geçmemeli.Giresun spor tüm maçlarda böyle futbol oynamalı. işte özlenen Giresunspor.

Yorum yaz

Captcha