18 Haziran 2018 Pazartesi
Giresunspor şampiyonluk istiyor

Giresunspor şampiyonluk istiyor

Başkan Bozbağ: "Giresunspor çok güçlü bir camia her istediğimiz oyuncuyu alabilecek güçteyiz. Yeter ki Giresunspor'un değerlerine sahip çıkacak, bu armaya sahip çıkacak oyuncu olsun"

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, 2017-2018 sezonu bittiğinde Giresunlular’la  Meydan’da şampiyonluk karşılaması oynamak istediğini ifade etti.

Başkan Bozbağ; “İç transferde Onur, Hüsamettin ve Dodo,  dış transferde ise Gökhan Süzen ve Sinan Özkan ile  anlamaya vardık. Şahsım ve yönetim kurulumun bir tek amacı var. Bu da bu memleketin en büyük markası olan Giresunspor’u hak ettiği yere getirmek. Transfer çalışmaları çok kolay değil. Bir futbolcuyu özellikle bir yabancıyı şehre getirmek kolay değil. Özellikle yabancı dil sorununda ciddi problemler yaşıyoruz. Bunları kademe kademe aşacağız. Giresunspor’un tesit ettiği oyuncular bellidir. Bu oyuncularla görüşmeler çok hızlı bir şekilde devam ettirmektir” dedi.

ÜST LİGİ HAK EDİYOR

Başkan Bozbağ, sözlerine şu şekilde devam etti: “Giresunspor her şeyiyle üst ligi hak ediyor. İnşallah rabbim bunu bize nasip eder. İnşallah bunu yaşarız.  Meşhur Giresun türküsü var Koca garılar bağlar kuşağı, karşılama oynar Giresun’un uşağı diye. İnşallah Giresun meydanında tüm Giresunlularla şampiyonluk karşılaması oynarız. Onun için çok ciddi bir takım yapmaya çalışıyoruz. Giresunspor tarihinin en önemli kadrolarından birini yapmaya çalışıyoruz. Rabbim bizleri utandırmasın. Çok ciddi futbolcular gelecek. Çok ciddi yabancılarla görüşüyoruz. Süper ligden ve 1. Ligden temaslarımız var. Şampiyonluklar yaşamış, üst düzey takımlarda oynamış oyuncular gelecek buraya. Transferler çok hızlı devam edecek. Giresun’a bu sıralar çok fazla uçak gelecek. Bu uçaklar transfer için gelecek. Giresunspor çok ciddi ve çok güçlü bir camia her istediğimiz oyuncuyu alabilecek güçteyiz. Yeter ki Giresunspor’un değerlerine sahip çıkacak,  bu armaya sahip çıkacak oyuncu olsun.”


Giresunsporbozbağspor28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha