07 August 2020 Friday
Giresunspor ritmini bozmayacak

Giresunspor ritmini bozmayacak

Yeşil-beyazlılarda Asbaşkan Akgün: "Salgın öncesinde 4 maçta 10 puan alma başarısı göstererek, iyi bir hava yakalamıştık. Lig yeniden başladığında aynı coşkuyla yolumuza devam etmek en büyük temennimiz"

Oynadığı son dört karşılaşmada üç galibiyet, bir de beraberlik elde eden Giresunspor, dünyayı sarsan koronavirüs salgını nedeniyle lige verilen süresiz ara sona erdiğinde formunu sürdürmek istiyor.
Asbaşkan Sinan Akgün, lige verilen aradan önce oynadıkları son dört maçın üçünü kazandıklarını, birinde ise sahadan beraberlikle ayrıldıklarını anımsatarak; “İyi bir gidişatımız vardı. Tabi ki salgın hepimizde tedirginlik oluşturdu. Ülke olarak bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmeyi başaracağız. Hijyen ve sağlık koşullarına maksimum özen gösteriyoruz. Futbolcularımız hem evlerinde korunuyorlar hem de bireysel olarak çalışmalar yapıyorlar” dedi.
TAKVİME GÖRE NETLEŞECEK
Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıklayacağı takvime göre çalışmalara başlayacaklarını kaydeden Asbaşkan Akgün; “Öncelik sağlık. Kimsenin hayatının riske atılmaması gerekiyor. Salgın öncesinde iyi bir hava yakalamıştık. 4 maçta 10 puan alma başarısı göstermiştik. Lig yeniden başladığında aynı coşkuyla yolumuza devam etmek en büyük temennimiz. Ritmimizi bozmadan yolumuza devam etmek amacındayız. İnşallah bunu başararak yarışın sonunda arzuladığımız yere geleceğimize inanıyoruz. Taraftarlarımızdan isteğimiz mümkün olduğunca bu sıkıntılı günlerde evlerinde kalmaları. İnşallah bu salgını ülke olarak yeneceğiz ve aydınlık günler göreceğiz” şeklinde konuştu.  

 


Giresunsporspor28Çotanaklardel-vallekeçiören

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha