24 Eylül 2018 Pazartesi
Giresunspor pusuya yattı

Giresunspor pusuya yattı

Yeşil-beyazlı temsilcimizde, Gazişehir FK maçı için geri sayım başladı. Ekibimiz, Gaziantep'te kampa girdi ve bugün son çalışmasına çıkacak.

Giresunspor, Cumartesi Gazişehir Gaziantep FK ile oynayacağı karşılaşma için pusuya yattı. Yeşil-beyazlı temsilcimiz dün Giresun’daki son çalışmasına çıktı ve akşam 18.00’de havalanan İstanbul aktarmalı uçak ile Gaziantep’in yolunu tuttu. Temsilcimiz Dedeman Center’da kampa girerken, son çalışmasını bugün yapacak. Giresunspor’un maç kadrosunda ise şu isimler yer alıyor: Anıl, Fevzi, Berkan, Mert Örnek, Mertcan Aktaş, Çağlar Birinci, Özgür Yılmaz, Canberk Dilaver, Hüsamettin, Oğuzhan, Andre Dodo, Brinner, Panajotis, Dialiba, Korkishko, Dale, Mehmet Akyüz, Recep Aydın, Fatih Atik, Sinan.

İYİ HAZIRLANDIK

Teknik adam Metin Diyadin, Gazişehir Gaziantep FK ile oynayacakları müsabakaya iyi hazırlandıklarını söyleyerek; “Oradan iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz” dedi. Kendi oyun anlayışlarını sahaya yansıtabilmeyi başarabilmeleri halinde istedikleri sonucu elde etmekte zorluk yaşamayacaklarını kaydeden Metin Hoca; “Lige verilen aradan önce oynadığımız son iki karşılaşmada sahadan beraberlikle ayrılmıştık. Yeniden üç puanları hanemize yazdırmak istiyoruz. İyi hazırlandık, inşallah karşılığını alarak evimize döneceğiz” ifadelerini kullandı.


GiresunsporAnılfevziBerkanmert-örnekMertcan-AktaşÇağlar-birinciözgür-yılmazcanberk-dilaverHüsamettinoğuzhan

Diğer haberler

Kağan mutluluktan uçuyor

Kağan mutluluktan uçuyor

Altay cephesi üzgün

Altay cephesi üzgün

Yorumlar

  • engin karadeniz 13.10.2017 10:03

    mert örnek ve mehmet akyüz ün daha çok dakika alması gerekli bence.

Yorum yaz

Captcha