18 Ekim 2018 Perşembe
Giresunspor özlemi bitirecek

Giresunspor özlemi bitirecek

Yeşil-beyazlıların Başkan Yardımcısı Özkul: "Giresunspor'da nerede oyuncuya ihtiyacı var ise o bölgeye mutlaka takviyeler yapacağız"

Yeşil-beyazlılarda Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, sezon bitiminde 40 yılı aşkın süredir özlemini duydukları Süper Lige çıkmayı başaracaklarını söyledi.

Dün akşam Antalya’ya giden Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, kamp bitimine kadar takımın çalışmalarını takip edecek. Özkul; “Bildiğiniz gibi Başkanımız kampın ilk gününden bu yana takımımızın yanında. Ben de çalışmaları yakından takip etmek için Antalya’ya geldim. Hem kamp çalışmalarını takip edeceğiz, bir yandan da transfer çalışmaları yapacağız. Giresunspor’da nerede oyuncuya ihtiyacı var ise o bölgeye mutlaka takviyeler yapacağız” dedi.

O SENE BU SENE

Başkan Yardımcısı Özkul; “Geçen sezon Süper Lig hedefine çok yaklaştık ancak olmamıştı. Bu sezon ise bu özlemi bitirmeyi kafamıza koyduk. İnşallah o sene bu sene olacak. Çok zorlu bir ikinci yarı bizleri bekleyecek ancak zorlukların üstesinden gelerek özlemi bitireceğiz. Bu yolu yürürken taraftarımızın desteğini de arkamızda görmek istiyoruz. Onlar bizi yalnız bırakmasın. Bu yolu beraber yürüyelim. İnşallah karşılığını da şampiyon olarak alacağız. Transfer konusunda da bir iki gün içerisinde gelişmeler olacak” şeklinde konuştu. 


Giresunsporspor28Çotanaklarİbrahim-Özkul

Diğer haberler

Sığmıyoruz

Sığmıyoruz

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Yasin ayrı çalışıyor

Yasin ayrı çalışıyor

Ba`nın yolu gözleniyor

Ba`nın yolu gözleniyor

Varsa yoksa 3 puan

Varsa yoksa 3 puan

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha