20 Ocak 2019 Pazar
Giresunspor özlemi bitirecek

Giresunspor özlemi bitirecek

Yeşil-beyazlıların Başkan Yardımcısı Özkul: "Giresunspor'da nerede oyuncuya ihtiyacı var ise o bölgeye mutlaka takviyeler yapacağız"

Yeşil-beyazlılarda Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, sezon bitiminde 40 yılı aşkın süredir özlemini duydukları Süper Lige çıkmayı başaracaklarını söyledi.

Dün akşam Antalya’ya giden Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, kamp bitimine kadar takımın çalışmalarını takip edecek. Özkul; “Bildiğiniz gibi Başkanımız kampın ilk gününden bu yana takımımızın yanında. Ben de çalışmaları yakından takip etmek için Antalya’ya geldim. Hem kamp çalışmalarını takip edeceğiz, bir yandan da transfer çalışmaları yapacağız. Giresunspor’da nerede oyuncuya ihtiyacı var ise o bölgeye mutlaka takviyeler yapacağız” dedi.

O SENE BU SENE

Başkan Yardımcısı Özkul; “Geçen sezon Süper Lig hedefine çok yaklaştık ancak olmamıştı. Bu sezon ise bu özlemi bitirmeyi kafamıza koyduk. İnşallah o sene bu sene olacak. Çok zorlu bir ikinci yarı bizleri bekleyecek ancak zorlukların üstesinden gelerek özlemi bitireceğiz. Bu yolu yürürken taraftarımızın desteğini de arkamızda görmek istiyoruz. Onlar bizi yalnız bırakmasın. Bu yolu beraber yürüyelim. İnşallah karşılığını da şampiyon olarak alacağız. Transfer konusunda da bir iki gün içerisinde gelişmeler olacak” şeklinde konuştu. 


Giresunsporspor28Çotanaklarİbrahim-Özkul

Diğer haberler

Giresun fırtınası `Es`sin

Giresun fırtınası 'Es'sin

Renan savunmaya

Renan savunmaya

Yalnız değil

Yalnız değil

Gol umudu yine Abiola

Gol umudu yine Abiola

Tevfik sınırda

Tevfik sınırda

Yeni yönetim, yeni hoca

Yeni yönetim, yeni hoca

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha