24 Mart 2019 Pazar
Giresunspor önce içi bitirecek

Giresunspor önce içi bitirecek

Giresunspor`un Başkan Yardımcısı Özkul: `Sezon içerisinde takip ettirdiğimiz, hocamızın da yurt dışına giderek izlediği futbolcular var. Ancak bu oyuncularla temasa geçebilmek için önce kalacakları belirlememiz lazım`

Akın Çorap Giresunspor’un Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, öncelikli olarak iç transfer çalışmalarını bitireceklerini dile getirdi.

Başkan Mustafa Temel Bozbağ’ın Ankara’dan dönmesinin ardından yönetim kurulu olarak toplanacaklarını ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “Takımımızda kaleci Anıl, Aykut, Çağlar, Panos,  Hüsamettin, Jones, Onur Demir, Sinan ve Volkan’ın sözleşmeleri sona erdi. Caner, Recep, Abdülkerim, Kofi, Almeida, Batuhan ise kiralık olarak oynuyordu. Bu futbolculardan yolumuza hangileriyle devam edeceğimizi netleştireceğiz. Sözleşmesi devam edenlerden ayrılık yaşayabileceğimiz arkadaşlar olabilir. Bunları şekillendirdikten sonra tamamen transfere yöneleceğiz” dedi. 

KALİTELİ KADRO KURULACAK

Yeni sezona kaliteli bir kadro ile giriş yapmak istediklerinin altını çizen Başkan Yardımcısı Özkul; “Sezon içerisinde takip ettirdiğimiz, hocamızın da yurt dışına giderek izlediği futbolcular var. Ancak bu oyuncularla temasa geçebilmek için önce kalacakları belirlememiz lazım. Ay sonuna doğru başlayacağımız çalışmalarımızı kısa sürede bitirerek takımımızın kamp dönemine kadar kadrosunu büyük oranda şekillenmesini sağlayacağız. Her mevkinin alternatifinin olacağı bir kadroya sahip olacağız” şeklinde konuştu.  


Giresunsporspor28ÇotanaklarAnılaykutçağlarpanosHüsamettinjonesonur-demirSinan-ve-Volkan

Diğer haberler

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha