12 April 2021 Monday
Giresunspor mutlu sona ulaşacak

Giresunspor mutlu sona ulaşacak

Giresunspor'un Teknik Direktörü Hakan Keleş, başarının tesadüf olmadığını, bunun için çok çalıştıklarını ifade etti.

Keleş; “Takımımızda eksik oyuncularımız olmasına rağmen eksiklikleri çok iyi bir şekilde kapatarak bu periyodu en iyi şekilde atlattık. Oyuncularım ne için mücadele ettiklerinin farkında artık bu işin dönüşü yok. Önümüzde kısa bir yol kaldı. Biz burada bir tarih yazıyoruz ve bunu hep birlikte yapıyoruz. Oyuncularımla gurur duyuyorum. Ben takım içinde birliktelik duygusuna çok fazla önem veren birisiyim ve başarının temelinde yatan asıl sebeplerden bir tanesinin de bu olduğu düşüncesindeyim. Takım olarak bir aile gibiyiz. Herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için canla başla mücadele ediyor. Oyuncularımın göstermiş oldukları gayreti görebiliyorum. Onların sergilemiş oldukları performanslarından çok memnunum. Sahada oynayan, oynamayan, az süre alan oyuncularım ile birlikte kocaman bir aile olduk her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.

“BU İŞİN MUTLU SONLA BİTECEĞİNİ UMUYORUM”

“Bolu maçının bizim için zor bir maç olacağını biliyorduk. Oldukça zor şartlarda bir maç oynadık. Eksiklerimizin olması, zorlu hava şartları gibi olumsuz örnek olarak gösterebileceğimiz bir çok etken vardı. Ancak oyuncularımın saha içerisindeki gayretleri neticesinde sahadan galip ayrılan taraf biz olduk. Böylece 14 senedir yenemediğimiz bir takımı bu sezon yenerek bir ilke daha imzamızı atmış olduk. Boluspor’u göstermiş oldukları mücadeleden dolayı tebrik ederim. Hep söylediğimiz gibi yine söylüyorum bizim için artık her maç final havasında. Bu sezon birçok ilke imza attık bundan sonraki süreçte biraz daha sabır, biraz daha mücadeleyle bu işin mutlu sonla biteceğine inancım tam.”

 


hakan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yorumlar

  • HÜSNÜ YILDIZ 16.02.2021 18:53

    SENİNLE GURUR DUYUYORUZ ; BU SENE YAPTIKLARININ HAKKINI ÖDEYEMEYİZ. PUAN KAYBIMIZ MUTLAKA OLACAK, AMA SİZE OLAN İNANCIMIZI KAYBETMEDEN SENİN ÖNDERLİĞİNDE HEDEFE ULAŞACAĞIMIZDAN KUŞKUM YOK. 44 YAŞINDAYIM; BABAM BU TAKIMI O LİGDE GÖRDÜ AMA BEN HENÜZ GÖREMEDİM. GÖRMEDENDE BU DÜNYADAN GİTMEYE NİYETİM YOK. HAKAN HOCAM ŞAMPİYON YAP BİZİ, CEHENNEMDE YAK BİZİ. İSTANBULDAN SEVGİLER

  • HAMDİ altun 15.02.2021 21:59

    Hakan Hocam bütün camia inandık bu yola bu inanç istek arzu ile yolumuza devam ediyoruz. Biz paranın gücüne değil sahada yüreğimizin gücüne inanıyoruz. Yolunuz açık vurduğunuz gol olsun. Biz Giresunlular olarak Giresunspor maçlarını izlemek için hafta sonunu Zor getiriyoruz. FaZla bekletmeyin bizi bu arada maç hikayelerini biraz daha uzun çekerlerse arkadaşlar daha fazla mutlu olucaz. İstanbuldan giresunuma ve giresunsporuma selam olsun.

Yorum yaz

Captcha