09 August 2020 Sunday
Giresunspor kimleri aldı

Giresunspor kimleri aldı

Giresunspor transferde hızlı.

Yeni sezonda şampiyonluğu kovalamak isteyen Çotanaklar kadrosunu bu hedef doğrultusunda güçlendiriyor. Yeşil-beyazlılar bugüne kadar kaleci Metin ve Adriano, savunma oyuncuları Orhan Aktaş ve Ahmet Kesim, forvet Rusescu, sağ bek Uğur Akdemir’e imza attırdı.

 


Giresunsportransferspor28Çotanaklarahmet-kesimadrianometin-erol

Yorumlar

  • Ekrem KAYACI 05.07.2019 19:03

    Alınan oyuncular ya yaşlı ya da geçen sene pek oynamayan oyuncular. Geçen seneden elde kalanlar da yaşlı ve iddiası olmayan oyuncular. Şampiyonluk kulağa hoş geliyor ancak bu kadro ile çok zor. Takıma alınacak oyuncunun yaşı kesinlikle plakayı (28) geçmemeli. Başkan ve Erkan Hoca akıllı olun. Şampiyon olacaksak iddialı ve genç oyuncular alın da hedefe ulaşalım. Aksi halde Giresunsporumuzun geleceğini ipotek altına sokmayın.

  • Serdar yılmaz 05.07.2019 08:00

    9 ve 21 numara kim denemeye gelen yabancılar mı

  • ChikoE28 04.07.2019 10:13

    Allah Aşkına şu yeni yapılan stadyumun fotoğraflarını çekip koysanız durumundan haberdar etseniz. Gazetecilik sadece bu değildir. ben memleketimin dışında yaşayan biri olarak hepinizden fazla merak ediyorum bu konuyu. biraz da siz gayret gösterin lütfen. en yakın zamanda biz gurbetçiler olarak görmek istiyoruz. Teşekkürler.

Yorum yaz

Captcha