17 Aralık 2018 Pazartesi
Giresunspor kaleci Kayacan`ı renklerine bağladı

Giresunspor kaleci Kayacan`ı renklerine bağladı

Giresunspor, Eskişehirspor ile mukavelesi biten Kayacan'ın işini bitirdi. 30 yaşındaki file bekçisi bir yıllık sözleşmeye imza attı, ardından kampa katıldı

TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor, kaleci arayışlarını Eskişehirspor ile anlaşması sona eren Kayacan Erdoğan ile anlaşarak sonlandırdı.

Ahmet Şahin’i yeni sezon kadrosunda düşünmeyen ve Anıl’a alternatif arayışlarına giren Çotanaklar, file bekçisi ile bir yıllık anlaşma yaptı. Başkan Mustafa Temel Bozbağ’ın geçen sezon Eskişehirspor’da görev yapan Giresunlu kaleci antrenörü İsmail Güney’den bu oyuncu için olumlu rapor alması üzerine Kızılcahamam’a davet ettiği 30 yaşındaki kaleci resmen Çotanak olduktan sonra kampa katıldı.  

BAŞARILI OLACAK

Kayacan’ın Süper Lig deneyimine sahip bir kaleci olduğunu söyleyen Başkan Bozbağ; “Kendisiyle bir yıllık sözleşme imzaladık. Yeni dönemde Giresunsporumuz’a hizmet edecek olan bu kardeşimiz dün itibariyle takımımızın kamp çalışmalarına katıldı. Yaptığımız anlaşma her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun” dedi. Eskişehirspor’un altyapısından yetişen Süper Ligde Es-Es’in yanı sıra Kayserispor’un başarısı için de ter döktü.  30 yaşındaki kaleci Süper Ligde 18, TFF 1. Ligde ise 43 maça çıktı.


Giresunsporspor28kayacan-erdoğanspor28Eskişehirspor

Diğer haberler

Eksik çok

Eksik çok

Fenerbahçe`yi eleyebilirsek

Fenerbahçe'yi eleyebilirsek

PFDK`den Giresunspor`a ihtar

PFDK'den Giresunspor'a ihtar

Bulancak, Tonya`da mağlup

Bulancak, Tonya'da mağlup

`Landel uyarılmış ama..`

`Landel uyarılmış ama..`

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha